03-6990444

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-6990444
  טיול מאורגן לטנזניה וזנזיבר - אל שמורות הטארנגירי, נגורונגורו והסרנגטי כולל שייט וצלילה בחופי זנזיבר
  הרשם לטיול

  טיול ספארי מאורגן לטנזניה וזנזיבר 8 ימים

  טיול ספארי מאורגן לטנזניה וזנזיבר - אודות הטיול שלנו

  טיול הספארי המאורגן שלנו לטנזניה וזנזיבר הינו הזדמנות נדירה לצפות ולהיפגש ממש במרחק נגיעה באלפי חיות ממינים וגוונים שונים בהם משפחות של אריות ונמרים האורבים לטרף, קופים החיים בצוותא, פילים גדולי מימדים, ג'ירפות המזדקרות לגובה רב, זברות ועדרי גנו ענקיים, היפופוטמים ותנינים הרובצים להנאתם במים, מאות בעלי כנף ועוד. במסע חוויתי ומרתק זה נבקר באמצעות רכבי ספארי ב 4 שמורות הטבע הגדולות בטנזניה בהם שמורת ארושה, שמורת הטרנגירי והסרנגטי וכן שמורת מכתש הנגורונגורו. נתפעם מבעלי החיים השונים, נתרשם מיכולתם המופלאה לשרוד בטבע האכזר וכמובן נצלם תמונות ממש בקרבתם. בנוסף נבקר בכפר שבט המסאי ונכיר את אורחות וצורת חייהם של בני המקום. נמשיך לביקור ובילוי בזנזיבר השכנה, אי טרופי אקזוטי לחופי האוקיינוס ההודי, הנקרא גם "אי התבלינים" בשל העובדה שבני המקום מצמיחים שם מזה שנים סוגים שונים של מיני תבלינים ריחניים וארומטיים. נהנה ממראה החופים היפים והים הצבוע בצבע הטורקיז הנשקף ברקע. נצא לשייט בין איים קסומים ואף נערוך צלילת שנורקלים לחיפוש שוניות אלמוגים נדירות במימי האוקיינוס. הצטרפו אלינו למסע חוויתי וייחודי המהווה היכרות עם עולמות רחוקים ומרתקים של טבע וחי ומפגש עם תרבויות שונות במחוזותיה הלא מוכרים של יבשת אפריקה.


  אתרים מרכזיים ואטרקציות בטיול
  • סאפארי בשמורת ארושה
  • טיול רגלי קצר בשווקים התוססים של העיר ארושה
  • ספארי בשמורת הטארנגירי
  • ספארי בשמורת הנגורונגורו
  • ספארי בשמורת הסרנגטי
  • ספארי לאורך נהר המארה
  • ביקור בכפר אנשי שבט המסאי
  • שייט איים בסירת מפרש בזנזיבר
  • צלילת שנורקלים במימי האוקיינוס לחופי זנזיבר
  • ביקור בעיר סטון ובחוות תבלינים בזנזיבר


  טיול מאורגן לטנזניה וזנזיבר - למה לטייל איתנו ?

   

  תוכנית טיול מקיפה וגדושה עם ניצול מלא של כל ימי הטיול • בתוכנית הטיול ובמחיר שתשלמו הכל כלול ואין חיובים נוספים עבור סיורי בחירה בחו"ל • קבוצת מטיילים איכותית ולא גדולה • שירותי תיירות ברמה גבוהה כולל לינות על בסיס חצי פנסיון • תמורה למחיר מהגבוהות שקיימות בשוק  • תכנון מוקפד עד הפרט הקטן ביותר • טיסות בחברות תעופה אמינות • הדרכה ברמה גבוהה ביותר על ידי מדריך מצוות החברה, מנוסה ובעל ידע בתרבות, היסטוריה וגיאוגרפיה של יעדי הטיול • טיול בחברה מנוסה בארגון ותפעול טיולים לארצות היעד, שצברה אלפי לקוחות מרוצים.

  תוכנית הטיול המאורגן לטנזניה וזנזיבר

  יום 1. תל אביב – אדיס אבבא – טנזניה

  נצא בטיסת לילה לאדיס אבבא בירת אתיופיה ומשם בטיסה נמשיך לטנזניה. נגיע בשעות הצהריים לשדה התעופה קילימנגארו. נצא לאחר הנחיתה לקבל את רכבי הספארי הייחודיים בהם נשתמש במשך ביקורנו בטנזניה. ננוח מעט ונאכל צהריים, ולאחריה נצא לחצי יום ספארי בשמורת ארושה הנמצאת למרגלות הר מרו המפורסם. ההר נחשב להר געש פעיל בגובה של מעל 4500 מטר והוא השני בגובהו בטנזניה. אזור השמורה בו נטייל נמצא בגובה בין 1400 - 1800 מטר. בתוך היער הסבוך בשמורה נראה את קופי הקולובוס השעירים בגוון שחור לבן מקפצים בין צמרות העצים ואילו באזורי המרעה הפתוחים נראה עדרי חיות מסוגים שונים ובכללם היפופוטמים הרובצים באגמים ענקיים שצובעים את האגם בוורוד. מעל ראשינו נצפה במגוון רחב של ציפורים ולהקות פלמינגו ענקיות הטסות בגובה רב. ניסע לעיר ארושה לארוחת ערב ולינה.

  יום 2. ארושה – ספארי בשמורת הטארנגירי – אזור שמורת נגורונגורו

  נצא לטיול רגלי קצר בשווקים התוססים של העיר ארושה ומשם ניסע לספארי של יום שלם בשמורת הטארנגירי - ממלכת הפילים. נצפה ביותר מ 420 מיני ציפורים ועדרים רבים של אוכלי עשב למיניהם, נחפש את הטורפים הגדולים ונצפה במגוון העצום של חיות השמורה. לאחר ארוחת הצהריים (כלולה בתוכנית) שנאכל בשמורה נגיע לאזור מכתש הנגורונגורו. נקנח בארוחת ערב טעימה ונלון בלודג' עטור פרחים בגוון ירוק.

  יום 3. ספארי בשמורת הנגורונגורו – ספארי ערב בשמורת הסרנגטי

  עם בוקר נצא עם רכבי הספארי ליום שלם בשמורת מכתש הנגורונגורו. עם הכניסה לשמורה נעבור ביער גשם יפה וגדול ונטפס עם הרכבים עד לשפת המצוק לצורך תצפית על המכתש. אזור המכתש ירוק, מלא מים ואגמים ובו נמצאות כל חיות הבר הייחודיות לאפריקה. נביט באנשי שבט המסאי הרועים את עדריהם בצמוד לעדרי זברות, גנו וחיות אחרות. לאחר ארוחת הצהריים (כלולה בתוכנית) נבקר בכפר של אנשי שבט המסאי ושם נלמד אודות אורחות חייהם ותרבותם. נשתתף בחוויית הריקוד שלהם, ניכנס לבתיהם ונטייל בין בתיהם השונים. נצא מהמכתש לספארי לילה בשמורת הסרנגטי ובהמשך נגיע למקום הלינה שלנו בשמורה, נאכל ארוחת ערב ונפרוש לשנת לילה.

  יום 4. ספארי בשמורת הסרנגטי. תקופת הנדידה הגדולה או תקופת ההמלטות

  שמורת הסרנגטי מתאפיינת במרחבי סוואנה אדירים ושפע של עצי שיטה שונים. שטחים אלו אידיאלים לסביבת המחייה של עדרי חיית הגנו המפורסמת, זברות ועוד מינים של בעלי חיים המתקיימים לצד סוגים רבים של חיות טורפות ומאיימות. נצא לספארי בשמורה ובדרכנו לנהר המארה נצפה בנדידת העדרים העצומה החוצה את נהר המארה על אף זרמי המים החזקים. לאחר ארוחת הצהריים (כלולה בתוכנית) נמשיך במסענו ונסיים באזור נהר המארה הנמצא בשמורה, שם נאכל ארוחת ערב וגם נלון.
  *** לטיולים היוצאים מחודש ינואר עד מרץ, הספארי בשמורה יתקיים בחלקה הדרומי כשפנינו לאגם נדוטו. נצפה בתופעה המדהימה של המלטות עגלי הגנו. מדובר במאות אלפי עגלים שנולדים בתקופה שבה הקרקע עשירה בעשב טרי ומזין שצמח לאחר ירידת הגשמים. נראה כיצד יצורים בני יומם אלו מכריחים עצמם לעמוד על רגליהם מספר דקות לאחר שנולדו וללכת בעקבות אימותיהם המגוננות עליהם. אלו שיכשלו במשימה זו, ייעזבו לנפשם ויהוו טרף קל למיני חיות גדולות וטורפות כגון אריות, צ'יטות, נמרים וצבועים העוקבים אחריהם בסבלנות אין קץ. ארוחת צהריים כלולה בתוכנית ולאחריה המשך מסע בשמורה.

  יום 5. סאפארי לאורך נהר המארה – טיסה לזנזיבר

  עם בוקר נצא לספארי לאורך נהר המארה ואזורי החציה של חיות הבר השונות. בהמשך נצא בטיסה מסרנגטי לארושה ומשם לזנזיבר. עם ההגעה נתמקם במלון בדירוג 5 * השוכן באחד מחופיו הקסומים של האי למשך 3 הלילות הבאים. האי זנזיבר מהווה חלק ממדינת טנזניה וממוקם בריחוק של כ 37 ק"מ מחופיה. המקום משופע ביערות גשם המשתלבים באופן יפה בחולות הבוהקים בצבע לבן הנפגשים עם מימי האוקיינוס ההודי הצלולים ושהופכים את המקום לאידאלי לחובבי צלילה. האי זנזיבר נקרא גם "אי התבלינים", בשל העובדה שבני המקום מצמיחים מזה שנים סוגים שונים של מיני תבלינים אקזוטיים, בין השאר מוסקט,ציפורן, קינמון, צ'ילי ועוד. ארוחת ערב ולינה.  יום 6. יום חופשי

  ננצל את היום החופשי למנוחה. נהנה מצפייה בים הכחול, נוכל להשתכשך להנאתנו במי הבריכה הצלולים או הים וליהנות מיופי הטבע ומהארוחות הטעימות במלון. ארוחת ערב ולינה.

  יום 7. צלילת שנורקלים ושייט ספארי לאיי הטורקיז המדהימים

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט בסירת מפרש לאיים קסומים השוכנים בסמיכות למלון. לאחר שיחולקו לנו ערכות מתאימות, נערוך צלילה במים לא עמוקים ונגלה את היופי התת מימי השוכן במי האוקיינוס. לאחר הצלילה נאכל ארוחת צהריים טעימה הכוללת מעדני ברביקיו של מאכלי ים ודגים מסוגים שונים. בהמשך נצא להפלגה בין איים קסומים שמזדקרים להנאתם מעל פני הים ומהווים פנינות טבע קסומות שכולם הנאה לעיניים ולנפש. נחזור למלון בשעות הערב ללינה.

  יום 8. זנזיבר - ביקור ב"סטון טאון" (עיר האבן ) ובחוות תבלינים - טיסה לת"א

  נצא לסיור ב"סטון טאון " - עיר האבן, הנקראת כך בשל היותה בנויה מאבן אלמוג מיוחדת. לעיר מראה ארכיטקטוני ייחודי ואותנטי המעיד על היותה עיר עתיקת יומין שטרם פגשה את המודרניזציה ותרבות המערב. במהלך הסיור נבקר בשווקים הציוריים ובחלק העתיק של העיר, נתרשם מאנשי המקום, תרבותם ואורח חייהם ונלמד אודות שוק העבדים שפרח במקום עד לפני קצת יותר ממאה שנה. נמשיך למקום משכנו של דיויד לווינגסטון, שהיה מגלה ארצות ומיסיונר ידוע שגילה את מפלי ויקטוריה ובעקבות השפעתו הופסק הסחר בעבדים בזנזיבר. משם נצא לביקור באחת מחוות התבלינים, חווית חושים מדהימה וייחודית שבה מעורבים טעם, ריח ומראה בלתי רגיל. כמו כן נלמד מעט אודות דרכי הגידול שלהם. נמשיך לשדה התעופה ומלאי חוויות נעלה על טיסתנו חזרה לארץ.

  מחירים ותאריכי יציאה 2019

   

  קוד טיול  

    יציאה   

    חזרה  

  מבוגר
  בחדר זוגי

    ילד עד גיל 12
  בחדר הורים

    ילד מגיל 12-16 
  בחדר הורים

   זוג + 2 ילדים 
  עד גיל 12 
  בחדר  הורים

  הדרכה

   TZN - 0118

   18.01

   25.01

   3459 $

   2840 $

   3280 $

   3160 $

   דוידי היימן

   TZN - 0201

   01.02

   08.02

   3579 $

   2960 $

   3399 $

   3280 $

   דוידי היימן

   TZN - 0701

   01.07

   08.07

   3900 $

  3200 $

   3700 $

   3574 $

   דוידי היימן

   TZN - 0801

   01.08

   08.08

   3900 $

   3200 $

   3700 $

   3574 $

   דוידי היימן

  תוספת לאדם בחדר ליחיד : 280 $
  3 מבוגרים בחדר : 40 $ הנחה לאדם מעלות מבוגר בחדר זוגי

  מחיר הטיול כולל :

  •   טיסות תל אביב – אדיס אבבא - תל אביב
  • טיסות פנימיות אדיס אבבא - טנזניה(קילימנג'ארו) – זנזיבר
  • העברות משדה התעופה למלון וחזרה
  • 5 ימי טיול ברכבי ספארי בשמורות כולל נהג / מדריך מקומי
  • מדריך ישראלי בקי ומנוסה של חברת סביב העולם
  • 4 לילות לינה בשמורות בטנזניה ברמה טובה על בסיס פנסיון מלא
  • 3 לילות בזנזיבר במלון Fruit and Spice בדירוג 5 * על בסיס חצי פנסיון
  • שייט איים בסירת מפרש בזנזיבר כולל ארוחת צהריים
  • כניסות לכל השמורות הכלולות בתוכנית הטיול וכן ביקורים באזורי השבטים
  • מפות ומילון אנגלית סווהילית קטן
  • בקבוק מים מינרלים בכל יו ם 

   מחיר הטיול אינו כולל :  

   • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5 דולר לאדם ליום)

  מחיר הטיול אינו כולל :  

  • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5 דולר לאדם ליום)

  • ביטוח נסיעות לחו"ל

  • משקאות בארוחות

  • ויזה בסך 50 $ שתשולם בהגעה
   

   

   

   


  רשימת בתי המלון / לודג'ים בהם נלון :

  מיקום

  מספר לילות

  שם המלון / לודג'

  דירוג

  אתר אינטרנט  

  ארושה

  1

  Venus Premier

  4 *

  http://www.venushotels.co.tz

  שמורת נגורונגורו

  1

  Malele Valley (לודג')

  4 *

  שמורת סרנגטי

  1

  Thorn Tree Camp (לודג')

  4 *

  http://thorntreecamp.com

  שמורת סרנגטי- אזור נהר המארה / אגם נדוטו

  1

  Kenzan Mara(לודג')

  4 *

  http://www.kenzanluxurycamp.com

  זנזיבר

  3

  Fruit and Spice

  5 *

  https://www.fruitandspiceresort.com

  הערה:  
  במקרה של שינוי ברשימת המלונות החברה מתחייבת להלין את המטיילים באותה רמת דירוג. 

   


  פרטי טיסות בחברת אתיופיאן:  

  הלוך :
  תל אביב – אדיס אבבא טיסה מספר 405
  המראה: 00:45 נחיתה: 06:05

  אדיס אבבא – קילימנג'ארו טיסה מספר 815
  המראה :10:15 נחיתה :12:50

  חזור:  
  זנזיבר- אדיס אבבא טיסה מס. 814
  המראה: 16:00 נחיתה: 20:40

  אדיס אבבא – תל אביב טיסה מס. 404
  המראה: 23:30 נחיתה 02:35 למחרת

  פרטי טיסות בחברת אתיופיאן:  

  הלוך :
  תל אביב – אדיס אבבא טיסה מספר 405
  המראה: 00:45 נחיתה: 06:05

  אדיס אבבא – קילימנג'ארו טיסה מספר 815
  המראה :10:15 נחיתה :12:50

  חזור:  
  זנזיבר- אדיס אבבא טיסה מס. 814
  המראה: 16:00 נחיתה: 20:40

  אדיס אבבא – תל אביב טיסה מס. 404
  המראה: 23:30 נחיתה 02:35 למחרת

   

  •   טיסות תל אביב – אדיס אבבא - תל אביב
  • טיסות פנימיות אדיס אבבא - טנזניה(קילימנג'ארו) – זנזיבר
  • העברות משדה התעופה למלון וחזרה
  • 5 ימי טיול ברכבי ספארי בשמורות כולל נהג / מדריך מקומי
  • מדריך ישראלי בקי ומנוסה של חברת סביב העולם
  • 4 לילות לינה בשמורות בטנזניה ברמה טובה על בסיס פנסיון מלא
  • 3 לילות בזנזיבר במלון Fruit and Spice בדירוג 5 * על בסיס חצי פנסיון
  • שייט איים בסירת מפרש בזנזיבר כולל ארוחת צהריים
  • כניסות לכל השמורות הכלולות בתוכנית הטיול וכן ביקורים באזורי השבטים
  • מפות ומילון אנגלית סווהילית קטן
  • בקבוק מים מינרלים בכל יו ם 

   מחיר הטיול אינו כולל :  

   • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5 דולר לאדם ליום)

  מחיר הטיול אינו כולל :  

  • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5 דולר לאדם ליום)

  • ביטוח נסיעות לחו"ל

  • משקאות בארוחות

  • ויזה בסך 50 $ שתשולם בהגעה
   

   

   

   


  רשימת בתי המלון / לודג'ים בהם נלון :

  מיקום

  מספר לילות

  שם המלון / לודג'

  דירוג

  אתר אינטרנט  

  ארושה

  1

  Venus Premier

  4 *

  http://www.venushotels.co.tz

  שמורת נגורונגורו

  1

  Malele Valley (לודג')

  4 *

  שמורת סרנגטי

  1

  Thorn Tree Camp (לודג')

  4 *

  http://thorntreecamp.com

  שמורת סרנגטי- אזור נהר המארה / אגם נדוטו

  1

  Kenzan Mara(לודג')

  4 *

  http://www.kenzanluxurycamp.com

  זנזיבר

  3

  Fruit and Spice

  5 *

  https://www.fruitandspiceresort.com

  הערה:  
  במקרה של שינוי ברשימת המלונות החברה מתחייבת להלין את המטיילים באותה רמת דירוג. 

   


  פרטי טיסות בחברת אתיופיאן:  

  הלוך :
  תל אביב – אדיס אבבא טיסה מספר 405
  המראה: 00:45 נחיתה: 06:05

  אדיס אבבא – קילימנג'ארו טיסה מספר 815
  המראה :10:15 נחיתה :12:50

  חזור:  
  זנזיבר- אדיס אבבא טיסה מס. 814
  המראה: 16:00 נחיתה: 20:40

  אדיס אבבא – תל אביב טיסה מס. 404
  המראה: 23:30 נחיתה 02:35 למחרת

  פרטי טיסות בחברת אתיופיאן:  

  הלוך :
  תל אביב – אדיס אבבא טיסה מספר 405
  המראה: 00:45 נחיתה: 06:05

  אדיס אבבא – קילימנג'ארו טיסה מספר 815
  המראה :10:15 נחיתה :12:50

  חזור:  
  זנזיבר- אדיס אבבא טיסה מס. 814
  המראה: 16:00 נחיתה: 20:40

  אדיס אבבא – תל אביב טיסה מס. 404
  המראה: 23:30 נחיתה 02:35 למחרת

   

  •   טיסות תל אביב – אדיס אבבא - תל אביב
  • טיסות פנימיות אדיס אבבא - טנזניה(קילימנג'ארו) – זנזיבר
  • העברות משדה התעופה למלון וחזרה
  • 5 ימי טיול ברכבי ספארי בשמורות כולל נהג / מדריך מקומי
  • מדריך ישראלי בקי ומנוסה של חברת סביב העולם
  • 4 לילות לינה בשמורות בטנזניה ברמה טובה על בסיס פנסיון מלא
  • 3 לילות בזנזיבר במלון Fruit and Spice בדירוג 5 * על בסיס חצי פנסיון
  • שייט איים בסירת מפרש בזנזיבר כולל ארוחת צהריים
  • כניסות לכל השמורות הכלולות בתוכנית הטיול וכן ביקורים באזורי השבטים
  • מפות ומילון אנגלית סווהילית קטן
  • בקבוק מים מינרלים בכל יו ם 

   מחיר הטיול אינו כולל :  

   • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5 דולר לאדם ליום)

  מחיר הטיול אינו כולל :  

  • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5 דולר לאדם ליום)

  • ביטוח נסיעות לחו"ל

  • משקאות בארוחות

  • ויזה בסך 50 $ שתשולם בהגעה
   

   

   

   


  רשימת בתי המלון / לודג'ים בהם נלון :

  מיקום

  מספר לילות

  שם המלון / לודג'

  דירוג

  אתר אינטרנט  

  ארושה

  1

  Venus Premier

  4 *

  http://www.venushotels.co.tz

  שמורת נגורונגורו

  1

  Malele Valley (לודג')

  4 *

  שמורת סרנגטי

  1

  Thorn Tree Camp (לודג')

  4 *

  http://thorntreecamp.com

  שמורת סרנגטי- אזור נהר המארה / אגם נדוטו

  1

  Kenzan Mara(לודג')

  4 *

  http://www.kenzanluxurycamp.com

  זנזיבר

  3

  Fruit and Spice

  5 *

  https://www.fruitandspiceresort.com

  הערה:  
  במקרה של שינוי ברשימת המלונות החברה מתחייבת להלין את המטיילים באותה רמת דירוג. 

   


  פרטי טיסות בחברת אתיופיאן:  

  הלוך :
  תל אביב – אדיס אבבא טיסה מספר 405
  המראה: 00:45 נחיתה: 06:05

  אדיס אבבא – קילימנג'ארו טיסה מספר 815
  המראה :10:15 נחיתה :12:50

  חזור:  
  זנזיבר- אדיס אבבא טיסה מס. 814
  המראה: 16:00 נחיתה: 20:40

  אדיס אבבא – תל אביב טיסה מס. 404
  המראה: 23:30 נחיתה 02:35 למחרת

  פרטי טיסות בחברת אתיופיאן:  

  הלוך :
  תל אביב – אדיס אבבא טיסה מספר 405
  המראה: 00:45 נחיתה: 06:05

  אדיס אבבא – קילימנג'ארו טיסה מספר 815
  המראה :10:15 נחיתה :12:50

  חזור:  
  זנזיבר- אדיס אבבא טיסה מס. 814
  המראה: 16:00 נחיתה: 20:40

  אדיס אבבא – תל אביב טיסה מס. 404
  המראה: 23:30 נחיתה 02:35 למחרת

   

  •   טיסות תל אביב – אדיס אבבא - תל אביב
  • טיסות פנימיות אדיס אבבא - טנזניה(קילימנג'ארו) – זנזיבר
  • העברות משדה התעופה למלון וחזרה
  • 5 ימי טיול ברכבי ספארי בשמורות כולל נהג / מדריך מקומי
  • מדריך ישראלי בקי ומנוסה של חברת סביב העולם
  • 4 לילות לינה בשמורות בטנזניה ברמה טובה על בסיס פנסיון מלא
  • 3 לילות בזנזיבר במלון Fruit and Spice בדירוג 5 * על בסיס חצי פנסיון
  • שייט איים בסירת מפרש בזנזיבר כולל ארוחת צהריים
  • כניסות לכל השמורות הכלולות בתוכנית הטיול וכן ביקורים באזורי השבטים
  • מפות ומילון אנגלית סווהילית קטן
  • בקבוק מים מינרלים בכל יו ם 

   מחיר הטיול אינו כולל :  

   • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5 דולר לאדם ליום)

  מחיר הטיול אינו כולל :  

  • טיפ למדריך הישראלי (מקובל 5 דולר לאדם ליום)

  • ביטוח נסיעות לחו"ל

  • משקאות בארוחות

  • ויזה בסך 50 $ שתשולם בהגעה
   

   

   

   


  רשימת בתי המלון / לודג'ים בהם נלון :

  מיקום

  מספר לילות

  שם המלון / לודג'

  דירוג

  אתר אינטרנט  

  ארושה

  1

  Venus Premier

  4 *

  http://www.venushotels.co.tz

  שמורת נגורונגורו

  1

  Malele Valley (לודג')

  4 *

  שמורת סרנגטי

  1

  Thorn Tree Camp (לודג')

  4 *

  http://thorntreecamp.com

  שמורת סרנגטי- אזור נהר המארה / אגם נדוטו

  1

  Kenzan Mara(לודג')

  4 *

  http://www.kenzanluxurycamp.com

  זנזיבר

  3

  Fruit and Spice

  5 *

  https://www.fruitandspiceresort.com

  הערה:  
  במקרה של שינוי ברשימת המלונות החברה מתחייבת להלין את המטיילים באותה רמת דירוג. 

   


  פרטי טיסות בחברת אתיופיאן:  

  הלוך :
  תל אביב – אדיס אבבא טיסה מספר 405
  המראה: 00:45 נחיתה: 06:05

  אדיס אבבא – קילימנג'ארו טיסה מספר 815
  המראה :10:15 נחיתה :12:50

  חזור:  
  זנזיבר- אדיס אבבא טיסה מס. 814
  המראה: 16:00 נחיתה: 20:40

  אדיס אבבא – תל אביב טיסה מס. 404
  המראה: 23:30 נחיתה 02:35 למחרת

   

  מפת הטיול

   

  רוצה להירשם לטיול ?

  מלא פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך

  לטיולים מאורגנים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  • מסלולי טיול מלאים וגדושים

  • ימי טיול המנוצלים באופן מירבי 

  • ללא סיורי בחירה בתשלום נוסף 

  • קבוצות קטנות ואיכותיות 

  • רמה גבוהה של שירותי תיירות 

  • תמורה גבוהה ביחס למחיר 

  • תכנון מוקפד על כל פרט 

  • טיסות בחברות תעופה אמינות

  • הדרכה ברמה גיאוגרפית  

  • בקרת איכות קבועה ומתמדת

  • ניסיון רב שנים ואלפי מטיילים 
    שיצאו עמנו  

  דלג על טיולים מאורגנים 2019 דלג על בר ימין
   לעזרה מיידית מיועץ התקשרו עכשיו
  עבור לתוכן העמוד