03-6990444

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-6990444
  טיול מאורגן לסלובניה וקרואטיה - מהרי האלפים הסלובניים ואזור האגמים ועד לים האדריאטי
  הרשם לטיול

  טיול מאורגן לקרואטיה וסלובניה 7 ימים

  טיול מאורגן לקרואטיה וסלובניה - אודות הטיול

   

  הצטרפו לטיול המאורגן שלנו לקרואטיה וסלובניה ותגלו את פנינות התיירות האמיתיות של אירופה. בואו איתנו לחוות את יופיו המדהים של הטבע, טירות עתיקות, ערי חוף קסומות, ושילוב מרתק של נופים עוצרי נשימה ותרבות בלקנית ייחודית. בטיול נבקר באגמי בלד ובוהין הצלולים ועליהם ברבורים ומיני עופות לצד סירות השטות בנחת. נרד בקרוניות לבטן האדמה במערת הנטיפים פוסטוינה. נטייל בין נקיקים על גשר העץ מעל נהר וינטגר הזורם בעוצמה. נערוך שייט מהנה על נהר הסוצ'ה המרהיב. נחזור אל ימי הביניים כשנבקר בטירת בלד הבנויה על צלע הר ומשקיפה מגובה אל עבר האגם הקסום. נחווה את נופי הרי הטריגלב העצומים השוכנים באלפים הסלובניים וגם נגיע לרצועת החוף והערים היפות בקרואטיה הנושקות ליופיו של הים האדריאטי. נגיע לשמורת הטבע פליטביצה שבקרואטיה ונקשיב להמיית המים הזורמים אל עבר אגמי הטורקיז. הטיול המאורגן לקרואטיה וסלובניה יכלול בין השאר ביקור בערי הבירה היפות זאגרב ולובליאנה כשלעת ערב, על כוס שוקו חם תוכלו ליהנות ממנעמי עוגות קרם שניט סלובניות מעולות. הצטרפו לטיול שלנו לקרואטיה וסלובניה ותיהנו מחוויה מעוררת חושים שתלווה אתכם ארוכות.

   

   


  אתרים מרכזיים ואטרקציות בטיול

 • ביקור במוזיאון האתנולוגי בכפר קומרובץ'
 • סיור בליובליאנה בירת סלובניה
 • סיור בשמורת הטבע והליכה על גשר העץ בוינטגר
 • ביקור בעיירת הנופש בלד
 • ביקור בטירת בלד המשקיפה על האגם ובמוזיאון
 • ביקור באזור אגם בוהין
 • ביקור במערת הנטיפים פוסטוינה
 • סיור בעמק הסוצ'ה הפורה
 • ביקור בכפר האיטלקי טרוויזו
 • שייט על אחד מיובלי נהר הסוצ'ה
 • סיור בעיירות החוף שבחצי האי איסטריה לחוף הים האדריאטי
 • ביקור בשמורת פליטביצה ושייט על אגם קוזיאק
 • ביקור בפלגי המים בכפר רסטוקה  
 • סיור ערב רגלי מודרך בעיר הנמל רייקה
 • ביקור וסיור בעיר הבירה זגרב ובית הקברות מירוגויי  


   

  טיול מאורגן לקרואטיה וסלובניה - למה לטייל איתנו ?

   

  תוכנית טיול מקיפה וגדושה עם ניצול מלא של כל ימי הטיול • בתוכנית הטיול ובמחיר שתשלמו הכל כלול ואין חיובים נוספים עבור סיורי בחירה בחו"ל • קבוצת מטיילים איכותית ולא גדולה • שירותי תיירות ברמה גבוהה כולל לינות על בסיס חצי פנסיון • תמורה למחיר מהגבוהות שקיימות בשוק • תכנון מוקפד עד הפרט הקטן ביותר • טיסות בחברות תעופה אמינות • הדרכה ברמה גבוהה ביותר על ידי מדריך מצוות החברה, מנוסה ובעל ידע בתרבות, היסטוריה וגיאוגרפיה של קרואטיה וסלובניה • טיול בחברה מנוסה בארגון ותפעול טיולים לקרואטיה וסלובניה שצברה אלפי לקוחות מרוצים.

   


  תוכנית הטיול המאורגן לקרואטיה וסלובניה

 • יום 1. תל אביב - זגרב – קומרובץ' - ליובליאנה – קרנסקה גורה

  נפגש בשדה התעופה לפנות בוקר ונטוס לזאגרב בירתה של קרואטיה. לאחר ההגעה, ניסע לכפר קומרובץ' השוכן על גדות נהר הסוטלה ואשר בו נולד מנהיג יוגוסלביה האגדי, המרשל טיטו. נערוך סיור בכפר אשר בחלקו משמש כיום כמוזיאון אתנולוגי ונכיר את מורשת הבנייה המקורית של האזור מסוף המאה ה-19. נגיע לליובליאנה בירת סלובניה ונערוך בה סיור מודרך. נראה את כיכר פרשרן אשר קרויה על שמו של המשורר הלאומי של סלובניה ובמרכזה ניצב גם פסל בדמותו. נמשיך לעיר העתיקה בה נמצא בית העירייה היפה וממולו ניצבת מזרקת רובה אשר במרכזה אובליסק ובו שלשה כדים המייצגים את שלושת נהרותיה הגדולים של המדינה. אחר הצהריים נגיע לעיירת הנופש קרנסקה גורה. נתמקם במלון המשקיף להרי האלפים הסלובניים ובו נשהה ב 3 הלילות הבאים. ארוחת ערב במלון ולינה.

  קרואטיה

  יום 2. קניון וינטגר - אגם בלד – אגם בוהין

  נפתח בסיור רגלי מרהיב בקניון וינטגר המהווה נקיק צר העובר בין הרים וקירות זקופים שתחתם זורם נהר גועש. ההליכה על גבי גשרי עץ התלויים לאורך קירות אלו. בצהריים נמשיך לעיירת הקייט והנופש בלד. נראה את האגם הקסום שבליבו אי ומעליו כנסייה. מדובר באגם שנוצר מהפשרת קרחונים, מימיו צלולים והוא שוכן למרגלות האלפים הסלובניים. נבקר בטירת בלד שהוקמה במאה ה-11 ושימשה כמקום מושבם של הבישופים במשך כ-800 שנה. ניכנס למוזיאון המצוי בטירה ונראה פריטים שונים המעידים על סגנון החיים של בני המקום בתקופת ימי הביניים. לפני שניפרד מהמקום נערוך תצפית מדהימה אל עבר האגם. נתרשם מיופיו המדהים, נצפה בברבורים הצחורים והברווזים המשכשכים להנאתם במים. נמשיך לאגם בוהין הגדול באגמי סלובניה. נצפה בגווני הטורקיז הנפלאים והסביבה הירוקה. בתום הסיור נחזור למלון בקרנסקה גורה לארוחת ערב. נערוך סיור ערב רגלי בעיירה הקסומה בליווי המדריך ונשוב למלון ללינה.

  קניון וינטגר

  יום 3. עמק הסוצ'ה - פרדיל – טרוויזו - שייט על הסוצ'ה

  לאחר ארוחת בוקר נצא לטיול רגלי ביער זלנצי בו נוכל לראות את מקורות נהר הסאווה. נמשיך בנסיעה שופעת נוף בין כפרים ציוריים ושדות מוריקים על רקע הרי האלפים הנישאים. ניכנס לעיירה טרוויזו שבאיטליה, שם נבקר בשוק העורות המפורסם שבו תמצאו דוכנים שופעים בפריטי לבוש איכותיים העשויים עור במחירים מצחיקים. בהמשך נראה את אגמי פרדיל המרשימים וכן את מפל בוקה היוצא מתוך ההר לאחר שהמים חלחלו מאות מטרים בתוך סלעי הגיר. נמשיך לעיירה הציורית טולמין ומשם נצא לשייט מהנה ומעורר חושים על אחד מיובליו של נהר הסוצ'ה הנחשב לאחד היפים בנהרות אירופה. בתום הסיור נשוב לארוחת ערב ולינה בקרנסקה גורה.

  עמק הסוצ'ה

  יום 4. קרנסקה גורה - מערת הנטיפים פוסטוינה - רייקה

  ניפרד מקרנסקה גורה ולאחר נסיעה לא ארוכה נגיע למערת הנטיפים פוסטוינה המהווה מערכת מערות תת קרקעיות באורך של יותר מ 24 ק"מ. מערה מסתורית וקסומה זו התגלתה לראשונה במאה ה-17 ולעיתים היא משמשת מקום לעריכת קונצרטים. בסיור נעלה על קרוניות שיסיעו אותנו לעומק המערות שם נתרשם מעשרות נטיפים וזקיפים היוצאים מקרקעית האדמה או יורדים מתקרת המערות ויוצרים מגוון צורות דמיוניות שכוחות הטבע יצרו לאורך שנים רבות. נמשיך לכיוון טירת פרדיאמה החצובה בתוך מצוק הררי ובה נצפה ממרחק קצר. בתום הסיור נגיע למלון שלנו בעיר הנמל רייקה. לאחר ארוחת הערב נצא עם מדריך הקבוצה לסיור ערב רגלי בעיר ולאחריו נחזור למלון ללינה.

  מערת הנטיפים פוסטוינה

  יום 5. חצי האי איסטריה כולל פורץ', רוביני ופולה

  נצא ליום טיול בחצי האי איסטריה המהווה את חצי האי הגדול ביותר לחופי הים האדריאטי. מרביתו בתחומי קרואטיה, וחלקו נמצא בין סלובניה לאיטליה. דומה כי חופי איסטריה צוירו על ידי אומן בשל צורתם הייחודית היוצרת צורות של לגונות או לשונות ים. נסייר בעיר פורץ' אשר הוקמה ע"י הרומים לפני כאלפיים שנה ועד היום נותרו בה הפורום ושני הרחובות הראשיים המובילים אליו. נמשיך לעיירה הציורית רוביני שרחובותיה מרוצפים באבן מיוחדת. לאחר מכן נמשיך לעיר פולה המהווה את בירת חצי האי איסטריה שם נתרשם מהעיר וממספר מבנים עתיקים מהתקופה הרומית. בתום הסיור נשוב למלון ברייקה לארוחת ערב ולינה.

  חצי האי איסטריה

  יום 6. רייקה - שמורת האגמים פליטביצה - סלוני

  הבוקר נשכים קום ונצא לשמורת הטבע והאגמים המרהיבה פליטביצה שהוכרזה כאתר מורשת עולמי על ידי ארגון אונסקו. מדובר בפארק ענק השופע יערות ובו מעל 90 מפלים והרבה נחלים הנשפכים אל יותר מ 16 אגמים המחוברים ביניהם באופן ייחודי. נטייל רגלית להנאתנו בשבילים השונים ועל גשרי העץ ונתרשם ממפלי המים הנשפכים בשאון אל תוך האגמים הצלולים הצבועים בצבעי טורקיז. אם יתמזל מזלנו נוכל לראות את בעלי החיים השוכנים בשמורה בהם ציפורים מרהיבות, דובים זאבים ושאר מיני חיות. בתום הסיור הרגלי נערוך שייט על אגם קוזיאק, הנחשב לאגם הגדול ביותר בשמורה. במהלך השייט נתרשם מהמים הצלולים והנופים המרהיבים המקיפים את האגם. ניפרד מהשמורה ונגיע לעיירה סלוני הסמוכה לארוחת ערב ולינה.

  שמורת האגמים פליטביצה

  יום 7. סלוני - רסטוקה - זאגרב - טיסה לתל אביב

  נצא עם בוקר לסיור בכפר רסטוקה השוכן ממש מעל פלגי מים הנשפכים בין בתי העיירה, תופעה שמהווה אטרקציה נופית ייחודית. נטייל להנאתנו על גשרי העץ בין בתי הכפר העתיקים השוכנים בתוך הצמחייה העבותה וליד שפע ערוצי הנחלים הזורמים במקום. בהמשך נגיע לזאגרב בירת קרואטיה אשר התפתחה משתי ערים תאומות ששכנו על שתי גבעות סמוכות. נערוך סיור בעיר ונראה את קתדרלת מרי אשר מעליה מתנשאים שני מגדלים ניאו גותיים, נראה את התיאטרון הלאומי, את בניין הפרלמנט, את כיכר טומיסלב ונבקר בבית הקברות המיוחד מירוגויי אשר בו קבורים זה לצד זה בני כל הדתות. לקראת ערב נשאיר מעט זמן לקניות באחד הקניונים המודרניים והיפים בזאגרב ואחרי כן נגיע לשדה התעופה מלאי חוויות וזיכרונות נעימים לקראת הטיסה חזרה לתל אביב.

  קרואטיה וסלובניה


  מחירים ותאריכי יציאה לשנת 2020 יעודכנו בהקדם.
   

  מחירים ותאריכי יציאה 2019 

   

  קוד טיול

  יציאה חזרה

  מחיר

  מדריך מצב הרשמה

  CS0514

  14.05

  20.05

  1199 $

  ודרנה אוטרוקר

  סגור  להרשמה

   *CS0521

  21.05

  27.05

  1199 $

  עמי בן ישי

  סגור  להרשמה

   CS0528 28.05 03.06 1199 $ עמי בן ישי סגור  להרשמה

  CS0604

  04.06

  10.06

  1199 $

  מייקל שיר

  סגור  להרשמה

  CS0611

  11.06

  17.06

  1199 $

  ודרנה אוטרוקר

  סגור להרשמה

   CS0712 12.07 18.07 1160 $ יעל שרייבר סגור  להרשמה

  *CS0719

  19.07

  25.07

  1160 $

  יורם קליינר

  סגור  להרשמה

   *CS0802 02.08 08.08 1160 $ עמי בן ישי מלא
   CS0809 09.08 15.08 1160 $ מייקל שיר סגור להרשמה

  *CS0830

  30.08

  05.09

  1160 $

  ודרנה אוטרוקר

  סגור להרשמה

  CS0906

  06.09

  12.09

  1160 $

  יורם קליינר   

  מלא 

   CS0913  13.09  19.09 1060 $ ודרנה אוטרוקר סגור  להרשמה

  CS0920*

  20.09

  26.09

  1060 $

  יורם קליינר

  סגור להרשמה

  CS0927

  27.09

  03.10

  1060 $

   ודרנה אוטרוקר

  מלא 

   CS1004

  04.10

  10.10

  1060 $

  יעל שרייבר

  סגור למכירה

  CS1011

  11.10

  17.10

  1299 $

  ודרנה אוטרוקר

  סגור  למכירה

  CS1018

  18.10

  24.10

  1149 $

  מייקל שיר

  סגור  להרשמה

  תוספת ליחיד בחדר : 199 $
  הערה: בתאריכי יציאה המסומנים ב (*) ב 3 הלילות הראשונים הלינה תהיה במלון Grand Hotel Rogaska בדירוג 4 * באתר הנופש והספא טרמה רוגשקה בסלובניה.

  מחיר הטיול כולל :
  • טיסות ת"א-זגרב-ת"א בחברת קרואטיה איירליינס
  • מיסי נמל, מס דלק והיטל בטחון
  • 6 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה
  • כלכלה ע"ב חצי פנסיון בבתי המלון
  • אוטובוס חדיש לביצוע הנסיעות וההעברות
  • מדריך ישראלי בקי ומנוסה של חברת סביב העולם
  • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית היכן שנדרש
  • כניסות לאתרים ע"פ התוכנית המצורפת
  • טיפים לנותני שירותים בחו"ל (למעט סבלים ולמדריך הישראלי)

  מחיר הטיול אינו כולל: ביטוח רפואי, דמי סבלות בבתי המלון, טיפ למדריך הישראלי והוצאות אישיות.  פרטי טיסות בחברת התעופה Croatia Airlines 

  תל אביב – זאגרב טיסה מספר
  OU359
  המראה: 05:10 נחיתה: 07:40

  זאגרב – תל אביב טיסה מספר OU358

  המראה: 23:45 נחיתה:04:20


  רשימת מלונות בהם נלון 

  מיקום

  מספר לילות

  שם מלון

  דירוג אתר אינטרנט

  קרנסקה גורה

  3

  Best Western

  4 *

  http://www.bw-kranjskagora.com/

  רייקה

  2

  Grand Bonavia

  4 *

  https://www.bonavia.hr/en/

  סלוני

  1

  Mirjana

  4 *

  http://www.mirjana-rastoke.com

  הערה: במידה ויחול שינוי ברשימת המלונות, החברה מחוייבת לאותה רמת דירוג המופיעה בטבלה
  בתאריכי יציאה : 21.05 || 19.07 || 02.08 || 30.08 ב 3 הלילות הראשונים הלינה תהיה במלון Grand Hotel Rogaska בדירוג 4 * באתר הספא טרמה רוגשקה בסלובניה, פרטים אודות המלון ראה למטה.


   

  מידע אודות המלונות בהם נלון

   

  קרנסקה גורה - מלון Best Western בדירוג 4 * 

  המלון יפה ומודרני ומאובזר באופן שמשרה אוירה נינוחה ומרגיעה על רקע נופי האלפים הסלובניים המדהימים ביופיים. המלון מציע מרכז בריאות כולל בריכה מקורה וכן מתקנים הכוללים מגרשי טניס ומסעדה יפה עם טרסה. חדרי המלון נוחים ומודרניים וכוללים טלוויזיה בלוויין וחדרי רחצה מאובזרים היטב עם מקלחת או אמבטיה. תוכלו ליהנות מבריכות השחייה, הסאונה והג'קוזי המפוארים וכן מהבר והמסעדה המגישה מאכלים סלובניים מסורתיים. המלון ממוקם במרכז עיירת הנופש קרנסקה גורה בדרך למעבר ורשיץ'.
  מידע נוסף ראו בלינק:
  Hotel Best Western

   

  רייקה - מלון Grand Bonavia בדירוג 4 *

  המלון משופץ לחלוטין מציע חללי פנים מרוהטים באלגנטיות, גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי ומיזוג אוויר. במלון מסעדת גורמה וחדר כושר. בחדרי המלון טלפון, טלוויזיית LCD , כספת ומיני בר. חדר הרחצה כולל מקלחת או אמבטיה, מייבש שיער ומוצרי טיפוח ללא תשלום. המלון ממוקם במרכז העיר רייקה בקרבה לים והטיילת היפה. מידע נוסף ראו בלינק: https://www.plavalaguna.com/en/hotels/bonavia

   

  סלוני - מלון Hotel Mirjana - בדירוג 4 *

  המלון משפחתי ומשרה אוירה חמימה ונעימה. החדרים מודרניים ובעלי מרפסות, כולם ממוזגים וכוללים טלוויזיה בלוויין, מיני בר גישה חופשית לאינטרנט וחדרי אמבטיה יפים. בשטח המלון מסעדה מעוצבת באופן מסורתי המגישה מעדנים מהמטבח הקרואטי ומבחר יינות טעימים.  
  המלון ממוקם בעיר רסטוקה כ 30 ק"מ משמורת הטבע פליטביצה ובקרבה לעיר סלוני. מחדרי המלון נשקף הנוף המדהים הטובל בצבעי הטבע של האזור.

  מידע נוסף תמצאו בלינק: https://mirjana-rastoke.com/en/hotel/

   

  טרמה רוגשקה - מלון Grand Rogaska - בדירוג * 
  מלון יפה עם מורשת היסטורית. במלון בריכות שחייה, מתקני סאונה ועיסויים, מסעדה ובר. המלון מוקף בגנים שופעים ומוריקים ובו חדרים מודרניים הכוללים ריהוט אלגנטי, מיני בר, טלוויזיה ואינטרנט אלחוטי חינם, חדרי אמבטיה הכוללים, מייבש שיער ומוצרי טיפוח ללא תשלום.המלון שוכן באתר הספא והנופש רוגשקה סלטינה הנחשב לטוב ביותר בסלובניה במקום מיוער מוקף גבעות מוריקות. בעיירה מספר מלונות, מסעדות, חנויות אופנה, בתי קפה ומרכולים. בערבים מתקיימים קונצרטים ומופעי בידור. אם יתאפשר תוכלו ליהנות ממסג' טוב מתוך סוגי מסג' שונים הניתנים במלון או לשחות להנאתכם באחת מבריכות השחייה הטרמליות שבמקום.
  מידע נוסף ראו בלינק http://en.rogaska-resort.com 

   

   

   

  רוצה להירשם לטיול ?

  מלא פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך
  דלג על טיול מאורגן לקרואטיה וסלובניה

  לטיולים מאורגנים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  • מסלולי טיול מלאים וגדושים

  • ימי טיול המנוצלים באופן מירבי 

  • ללא סיורי בחירה בתשלום נוסף 

  • קבוצות קטנות ואיכותיות 

  • רמה גבוהה של שירותי תיירות 

  • תמורה גבוהה ביחס למחיר 

  • תכנון מוקפד על כל פרט 

  • טיסות בחברות תעופה אמינות

  • הדרכה ברמה גיאוגרפית  

  • בקרת איכות קבועה ומתמדת

  • ניסיון רב שנים עם אלפי מטיילים 

  דלג על טיולים מאורגנים 2019 דלג על בר ימין
  חיוג מהיר
  חיפוש טיולים
  חפש טיול
  עבור לתוכן העמוד