03-6990444

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-6990444
  מקובה ועד קוסטה ריקה - היסטוריה תרבות ומוסיקה, נופי טבע קסומים, יערות גשם ושמורות טבע
  הרשם לטיול

  טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה

  אתרים מרכזיים ואטרקציות בטיול 

   

  קובה

  • סיור בהוואנה כולל ביקורים במוזיאון העירוני, בית הקברות קולומבוס ובית הכנסת
  • נסיעה במכוניות עתיקות
  • ביקור במפעל לייצור סיגרים בעיר פינאר דל ריו
  • נסיעה בעמק הוויניאלס ותצפית על ציור הגבעות "מוראל דה לה פרה היסטוריה
  • שייט בסירה למערת האינדיאני המפורסמת
  • פארק הסחלבים בסורואה
  •   יציאה למופע קברט ,ריקודים ומוסיקה בהוואנה כולל משקה ראשון
  • ביקור בכפר גואמה, מוזיאון מפרץ החזירים, סיינפואגוס
  • טיול לעמק טחנות הסוכר כולל ביקורים בחווה ובמגדל איסנאגה
  •   סיור בעיר טרינידד כולל כניסה למוזיאון ולבר קאנצ'נצ'ארה
  • סנטה קלרה
  • מוזיאון המינגווי ,כפר הדייגים קוחימר

  קוסטה ריקה

  • שמורת טורטוגרו – שייט נהרות, צבי ים, יערות גשם
  • הר הגעש ארנל, שייט תעלות, עץ האיגואנות, פארק ארנל, מעיינות חמים וספא מקומי
  • שמורת הטבע מונטה ורדה, פארק סלווטורה, הגשרים התלויים, מוזיאון החרקים  
  • סנטה הלנה - חוות צפרדעים, סיור לילה עם פנסים
  • שמורת מנואל אנטוניו, שייט קטמרן כולל בר חופשי  
  • תצפית קרוקודילים מגשר נהר הטרקולס   
  • עיירת סארצ'י  
  • מוזיאון הזהב, התיאטרון הלאומי  
  • מטעי קפה, מפלי לפאז והר געש פואס

  טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה- למה לטייל איתנו ?

   

  תוכנית טיול מקיפה וגדושה עם ניצול מלא של כל ימי הטיול • בתוכנית הטיול ובמחיר שתשלמו הכל כלול ואין חיובים נוספים עבור סיורי בחירה בחו"ל • קבוצת מטיילים איכותית ולא גדולה • שירותי תיירות ברמה גבוהה כולל לינות על בסיס חצי פנסיון • תמורה למחיר מהגבוהות שקיימות בשוק  • תכנון מוקפד עד הפרט הקטן ביותר • טיסות בחברות תעופה אמינות • הדרכה ברמה גבוהה ביותר על ידי מדריך מצוות החברה, מנוסה ובעל ידע בתרבות, היסטוריה וגיאוגרפיה של יעדי הטיול • טיול בחברה מנוסה בארגון ותפעול טיולים לארצות היעד, שצברה אלפי לקוחות מרוצים.

  תוכנית הטיול המאורגן לקובה וקוסטה ריקה

  יום 1. תל אביב – אירופה – הוואנה

  ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס דרך אירופה להוואנה, בירתה של קובה והעיר הגדולה ביותר והמפוארת ביותר באיים הקריביים. הוואנה ממוקמת במערב המדינה וכ- 140 ק"מ מדרום למפרץ פלורידה. העיר המונה כיום יותר משני מיליון תושבים נוסדה לפני כחמש מאות שנה וזמן קצר לאחר גילוי אמריקה. מנמלה הפליגו בעבר ספינות הים הספרדיות שנשאו את אוצרות הזהב והכסף השדודים של האינדיאנים. לפני המהפכה של פידל קסטרו העיר נחשבה לעיר תענוגות, אך מפאת חוסר משאבים חזותה ואופייה נותרו כמעט ללא שינוי. בשנת 1982 הכריז אונסק"ו על הוואנה העתיקה וביצוריה כאתר מורשת עולמית. הוואנה היא מוזיקה ותרבות, מלונות מפוארים, בארים וכנסיות, פוליטיקה ומסחר, ארכיטקטורה מכל סגנון ומוזאונים לכל נושא – עיר כל הניגודים האפשריים. מצד אחד עיר תיירותית מאוד ומצד שני החיים בה מתנהלים כפי שהתנהלו אנשים מלפני 50 שנה, אבל זה גם מה שמייחד אותה. לאחר ההגעה, ניסע למלוננו לשם התארגנות, ארוחת ערב ולינה. *במידה וההגעה למלון תהיה לאחר השעה 21:30 ארוחת הערב תהיה ארוחה קלה ארוזה.

  תל אביב

  יום 2. הוואנה

  היום נערוך סיור בהוואנה העתיקה והמודרנית. נראה את הפלאסה דה ארמאס אשר הוקמה בשנת 1792 ונחשבת לכיכר המרכזית של העיר ובה מבני ציבור חשובים. נראה את בניין הפאלסיו קפיטנאס חנראלס אשר במשך השנים עבר גלגולים רבים ושימש כמקום מושבו של המושל הצבאי הספרדי של קובה, בהמשך הפך למשכנם של נשיאי קובה ולאחר מיכן לבית עיריית הוואנה. כיום משמש הבניין את המוזיאון העירוני ובו פסל שיש בדמותו של כריסטופר קולומבוס. נמשיך ונבקר בבית העלמין המיוחד ע"ש קולומבוס אשר נחנך בשנת 1876 ומכיל מלבד חלקות קבר רגילות כ-500 קפלות, אחוזות קבר ואנדרטאות שונות. ארוחת צהריים תוגש במסעדה מקומית ולאחר מיכן נתקדם ונראה את כיכר המהפכה אשר בה נערכות עצרות ההמונים שמארגנת המפלגה הקומוניסטית. נראה את בניין משרד הפנים הקובני עליו משורטט דיוקנו של צ'ה גווארה, את מבנה התיאטרון הלאומי של קובה ,את בניין אוניברסיטת הוואנה ולאחר מכן ניסע במכוניות עתיקות בשדרת מאלקון הארוכה העוברת לאורך חופה של העיר. אחר הצהריים נפקוד את אחד מבתי הכנסת שהוקמו בהוואנה ונספר אודות חיי הקהילה היהודית בעבר ובהווה. לאחר הסיור וארוחת ערב נצא למופע קברט וריקודים מרהיב.

  הוואנה

  יום 3. הוואנה – פינאר דל ריו – עמק וויניאלס - פארק סורואה - הוואנה

  הבוקר ניסע ל-פינאר דל ריו הממוקמת כ-150 ק"מ מהוואנה. המחוז המערבי ביותר בקובה המשלב נוף עוצר נשימה של ירוק, שדות נרחבים של טבק, קפה, סוכר, מסלולי אופניים, מערות נטיפים, ומפעל לייצור סיגרים הנחשב למשובח בעולם בו נבקר ונקבל הכנסת אורחים מחממת לב. נמשיך לעמק הוויניאלס היפיפה, עיירה קטנה הנמצאת 27 ק"מ צפונית לפינאר דל ריו, המוקפת במצוקי גיר קוניים לבנים הנקראים Mogotes. עיירה המאופיינת בחלקות ירוקות של ירקות ופירות, וחלקות מרעה. מקום הנראה כגן עדן. ארוחת צהריים תינתן במסעדה מקומית ולאחר מיכן נעלה על סירה ונשוט למערת האינדיאנים המפורסמת- מערת נטיפים שבעבר חיו בה אינדיאנים- תושביה הקדומים של קובה לפני מאות שנים ששימשה בעבר כמקלט מפני הכובשים הזרים. נחזה בציור קיר הענק והמרהיב הקרוי " מוראל דה לה פרה היסטוריה" – דמויות אדם וחיות פרהיסטוריות שצוירו בשנת 1961 ע"י הצייר הקובני ליאוויגילדו גונסלס מוריו תלמידו של המכסיקני דייגו ריברה. בדרכינו חזרה להוואנה, נבקר בפארק הסחלבים בסורואה. ארוחת ערב ולינה.

  עמק וויניאלס

  יום 4. הוואנה - גואמה - מפרץ החזירים – סיינפואגוס - טרינידד

  הבוקר נצא לכיוון העיר טרינידד, שריד מושלם לתקופה הקולוניאלית. בדרך נבקר בגואמה (שאולי מוכרת לכם כנקודת המרוץ השביעית של המרוץ למיליון), כפר אינדיאני משוחזר, בלב ביצות טבעיות, הגדולות בקובה. המושבה הוקמה כמקום מפלט לפיראטים, שהחביאו את אוצרותיהם בין עצי המנגרוב ברחבי הביצה. נמשיך למוזיאון מפרץ החזירים המתאר את פלישת הגולים הקובניים במימון לכאורה של ה-Cia לחופי מפרץ החזירים בשנת 1961. במקום צילומים רבים ותיאורים של הקרבות השונים וכן כלי נשק ותחבורה בהם השתמשו במהלך הקרבות. הצילומים מדהימים ומקבלים את מידת הרושם שרצה לעורר הממשל כנגד הפולשים. נמשיך לסיינפואגוס –עיר קובנית אמיתית ואותנטית. נעצור תחילה לארוחת צהריים לאחר מכן נסייר בטיילת היפה והמפורסמת בקובה (Malecon). נתרשם מבנייניה בסגנון קולוניאלי צרפתי ובמרכזה, כיכר מרטינז, תיאטרון תומס טרי וארמון ואייה המוזר והמרשים. נגיע לטרינידד לארוחת ערב ולינה.

  גואמה

  יום 5. טרינידד - עמק טחנות קני הסוכר (בעמק "לוס אינחניוס") - טרינידד

  הבוקר נצא לסיור מקיף בטרינידד, אחת הערים היפות בקובה. ב-1988 הוכרזו טרינידד והעמק שלצידה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו - הכרזה שלוותה בקבלת תקציבים ובתנופת פיתוח ושימור מסיבית של מבניה הקולוניאליים היפיפיים. נסייר בפלאסה מיור הנחשבת למרכזה ההיסטורי של העיר ומוקפת מבנים מהמאה ה- 19 אשר רובם משמשים כיום כמוזיאונים. נמשיך לביקור באחד מהמוזיאונים שנבנו במאה ה-18 וכן בבר המפורסם קאנצ'נצ'ארה שם נטעם מהמשקה המפורסם- הרום לצלילי מוזיקה קובנית. הרום מוגש בכל בר בהוואנה ומשוּוָק כרוֹם יוקרתי ברחבי העולם. הרום מיוצר במזקקות בקרבת שדות קני הסוכר, המשמשים חומר גלם לייצור הרום. בתום הסיור נחזור למלון לארוחת צהריים ולאחר מכן נעלה לתצפית ממגדל הפיקוח של הספרדים אשר ששלטו באזור ופיקחו על עבדי מטעי הסוכר - עמק טחנות הסוכר (Valle de Los Ingenios)חזרה לטרינידד לרגיעה בחוף הים או במתקני המלון ולאחר ארוחת הערב נצא לקאסה דה לה מוזיקה להתנועע למקצבי המוזיקה הקובנית במרכז טרינידד.

  טרינידד

  יום 6. טרינידד – סנטה קלרה - הוואנה

  הבוקר נמשיך לעיר סנטה קלרה אשר בה נערך הקרב שהכריע את המערכה במהפכה הקובנית. קבוצות גרילה בהנהגתם של צ'ה גווארה וסיינפואגוס הכניעו את חיילי הממשל וזה מה שסלל את הדרך להשתלטותו של פידל קסטרו על המדינה. בביקור בעיר נראה את האנדרטה המרשימה לזכרו של צ'ה גווארה. ארוחת צהריים כלולה. נמשיך בנסיעה ארוכה להוואנה לארוחת ערב וללינה אחרונה בקובה.

  הוואנה

  יום 7. הוואנה – קוחימר - סאן חוזה

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכפר הדייגים הציורי - קוחימר מקום מושבו של ארנסט המינגווי שם ישב וכתב את ספרו המפורסם "הזקן והים". נבקר במוזיאון המתאר את סיפור חייו של הסופר ואת יחסיו החמים אל קובה ותושביה, ושלהם כלפיו. במוזיאון מוצגת לראווה סירתו של המינגווי, אל פילר, ופריטים נוספים שהיו בבעלותו. נאכל ארוחת צהריים ונמשיך לשדה התעופה לטיסה מהוואנה לסאן חוזה בירת קוסטה ריקה. *ארוחת ערב ולינה בסן חוזה. ( *תיתכן ארוחה קלה במידה וההגעה תהיה מאוחרת).

  קוחימר

  יום 8. סאן חוזה - טורטוגרו

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשמורת טורטוגרו ששמה המקורי הוא "אזור הצבים" אשר נמצאת בחוף הצפון מזרחי הקאריבי. חוף טורטוגרו הוא אתר הקינון וההטלה העיקרי והחשוב ביותר בחלקו המערבי של כדור הארץ של צבי הים הירוקים הנמצאים בסכנת הכחדה ומשמש גם את צבי הענק וצבים נוספים אחרים. ההגעה לשמורה תהיה בשייט נהרות שכן אין כבישים סלולים למקום. הנסיעה עצמה לטורטוגרו שחציה באוטובוס וחציה בשייט בסירות הינה חוויה והדרך רצופה בנופים יפים ובעלי חיים. בהגעה נאכל ארוחת צהריים בלודג' ולאחר מכן נחצה את הנהר ונגיע לכפר שם נוכל לסייר ולראות את המקומיים, נסייר בשבילי יערות הגשם ובסיום נגיע ללודג' לארוחת ערב ולינה.

  סאן חוזה

  יום 9. טורטוגרו – ארנל

  מוקדם בוקר נצא לשייט מיוחד בתעלות ונצפה בשקט בבעלי החיים ונלמד על בעלי הכנף, הזוחלים, הקופים, הדגים והיונקים באזור. נחזור ללודג' לארוחת בוקר ולאחר מכן נמשיך בסירה מקורה למזח ומשם באוטובוס ניסע בכיוון צפון מערב להר הגעש ארנל – הר געש פעיל ומרשים בכל ימות השנה ואפשר מידי ערב לשמוע את רעמיו ולצפות בגושי הלבה הפורצים מלועו במיוחד מצדו המערבי. בדרך נעצור ב"עץ האיגואנות" ונוכל לצפות ולהתרשם מהן מקרוב. נאכל ארוחת צהריים בדרך ונמשיך ללה פורטונה הנמצאת כעשרה קילומטרים מהר הגעש ארנל ונוכל לראות את המפלים והמעיינות החמים שבאזור. העברה למלון לצ'אק אין והתארגנות בחדרים שלאחריה נצא לביקור ובילוי במעיינות החמים ובספא מקומי ונהנה מנוף הר הגעש במקום. נאכל ארוחת ערב במקום ונחזור למלוננו ללינה.

  טורטוגרו

  יום 10. ארנל – מונטה ורדה

  לאחר ארוחת הבוקר נעשה סיור רגלי בשמורת הטבע של פארק ארנל. לאחר מכן ניסע סביב האגם המלאכותי של ארנל שהוא הגדול ביותר בקוסטה ריקה. לאחר ארוחת הצהריים נמשיך למונטה ורדה, שמורת טבע מדהימה הנקראת גם "יער העננים" אשר מפגישה אותנו עם אלפי סוגים של עצים, מטפסים, פרחים בעלי צורות מוזרות, ציפורים, פרפרים, יונקים, זוחלים ועוד. מונטה ורדה היא דוגמה מצוינת לייחודיות של קוסטה ריקה, אשר מיקומה על החיבור היבשתי הצר בין יבשות אמריקה - הצפונית והדרומית, ובין האוקיינוסים האטלנטי והשקט, הפך אותה לגשר בלעדי של החי, הצומח, המעופף – ויצר בסופו של דבר מקום אשר למרות ממדיו הגיאוגרפיים הצנועים (כ־51 אלף קמ"ר) יש בו כ־4% מסך כל החי והצומח בעולם. הגעה למלון לארוחת ערב ולינה.

  ארנל

  יום 11. מונטה ורדה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור רגלי בפארק סלווטורה הנמצא ביער העננים של מונטה ורדה. נלך על גשרים התלויים בגבהים השונים המורמים מעל צמרות עצי היער ומעניקים את המשמעות של יער הערפל הן מהקרקע והן מהצמרת ומאפשרים לנו למעשה מבט על עולם החי והצומח הנמצא באזור. לאחר מכן ניכנס למוזיאון החרקים שם נוכל לראות את אוסף החרקים הגדול ביותר בעולם של ריצ'ארד וויטן. נאכל ארוחת צהריים ונמשיך לביקור בעיירה סנטה הלנה שם נבקר בחוות צפרדעים מיוחדת
  Ranario Monteverde Frog Pond ונוכל לראות צפרדעים בצבעי אדום וירוק זרחניים וקרפדות מוזהבות שלצערנו אט אט נעלמות מן העולם. בערב- סיור לילי מרתק עם מדריך מקומי ולאור פנסים. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

  מונטה ורדה

  יום 12. מונטה ורדה – מנואל אנטוניו

  לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהאזור ההררי ונמשיך בנסיעה לאורך חופיו של האוקיינוס השקט אל מנואל אנטוניו, רצועת חוף מדהימה מלאה בצמחייה טרופית שמגיעה עד למים ויש המון חיות כמו עצלנים, איגואנות ארמדילים ובייחוד קופים. בדרך נעצור לתצפית מגשר נהר טרקולס בקרוקודילים המקננים במקום. לקראת הצהריים נעלה על סירת קטמרן לשייט מרהיב עם תצפית על האיים המסתוריים השוכנים בסמוך לחוף ואולי אף נזכה לראות דולפינים מנוקדים המשתעשעים למראות הספינה, צבי ענק ולוותינים נודדים בעונה. השייט יהיה מלווה בבר חופשי וארוחת צהריים קלה והמעוניינים יוכלו ליהנות גם משחייה ושנורקלים במימי האוקיינוס. בתום הפעילות נגיע למלוננו לארוחת ערב בליווי רקדנים מקומיים.

  מנואל אנטוניו

  יום 13. מנואל אנטוניו – סאן חוזה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בשמורת מנואל אנטוניו המשתרעת לאורך החוף. נראה את יערות הגשם, נפגוש באיגואנות שיציצו בנו ממרחק לא גדול, עצלנים, איגואנות, קופי הקפוצ'ין וזנים שונים של ציפורים. לאחר ארוחת הצהריים נחל בנסיעה חזרה לכיוון סאן חוזה ונעצור בדרך בסארצ'י – עיירה מפורסמת בבניית עגלות עץ צבעוניות. בהגעה לסאן חוזה נבקר בתיאטרון הלאומי ובמוזיאון הזהב* ארוחת ערב ולינה. (*במידה והביקור יוצא ביום ב' – מוזיאון הזהב סגור ועל כך כתחליף נבקר במוזיאון הג'ייד-ל את אבן הירקן היפה אשר נחשבה בעיני עמי האזור לאבן היקרה ביותר בנמצא. המוזיאון מציג מגוון קישוטים וחפצים מאבן זו, שהשתמרו מהימים הקדומים ההם).

  סאן חוזה

  יום 14-15. סאן חוזה – אירופה – תל אביב

  נצא מוקדם בבוקר לכיוון הר הגעש פואס. בדרך נעצור במטעי הקפה הידועים של קוסטה ריקה בהם מפיקים פולי קפה בעלי ארומה מיוחדת. נשמע הסברים על סוגי הקפה, דרכי גידולם ועיבודם המקנים להם את המוניטין הנרחב ואת מותגם היוקרתי Coffee de altura כלומר קפה של גבהים וגם באיכות גבוהה שכן הם גדלים באזורים ההרריים של קוסטה ריקה. נעצור לארוחת צהריים ונמשיך להר הגעש פואס המתנשא לגובה של 2708 מטר. אחד המכתשים הוולקאניים הגדולים ביותר באמריקה הלטינית. במזג אויר טוב נוכל לראות את לועו של ההר. לאחר מכן נמשיך למפלי לה פאז שם נוקסם מהמפלים השוצפים והגועשים הנוצרים כתוצאה מזרימת נהר לה פאז במורד ונהנה מיופי הצמחייה הטרופית העשירה, הציפורים, הפרפרים ובעלי חיים נוספים החיים באזור. בסיום נמשיך לשדה התעופה לטיסה חזרה דרך אירופה חזרה לתל אביב. (ההגעה לתל אביב ביום ה 16 ).

  אירופה

  מפגש קבוצה ייערך בתל אביב כשבוע עד עשרה ימים לפני הטיול.

   

   

   

   

  תאריכי יציאה ומחירים 2018  

   

  קוד טיול

   

   

   

   

  יציאה

   

   

   

   

  חזרה

   

   

   

   

  מחיר  

  הדרכה

   

   

   

   

  מצב הרשמה  
   CUC0109 09.01.18 22.01.18* 4399 $ ברוך קרקו סגור למכירה

  CUC0221

  21.02.18

   

   

   

   

  *06.03.18

  $ 4399 

  אילן אברהמי

  סגור למכירה

  CUC0315

  15.03.18

   

   

   

   

  *28.03.18

   

   

   

   

  $ 4399

  ברוך קרקו

   

   

   

   

  מלא

  CUC0404

  04.04.18

   

   

   

   

  *17.04.19

   

   

   

   

  $ 4299

  ניסים חיימוב

  סגור למכירה

   

  * נחיתה ביום למחרת

  * נחיתה ביום למחרת

  * נחיתה ביום למחרת

  * נחיתה ביום למחרת

  תוספת ליחיד בחדר : 750  $

  תוספת ליחיד בחדר : 750  $

  תוספת ליחיד בחדר : 750  $

  תוספת ליחיד בחדר : 750  $

   

   

   

   

   

  מחיר הטיול כולל:

  • טיסות בינלאומיות בחברת אייר פראנס / קלמ / איבריה וטיסת פנים בין הוואנה לסאן חוזה
  • מיסי נמל והיטלי ביטחון 
  • 13 לילות במלונות מדרגת תיירות טובה / ראשונה
  • כלכלה על בסיס פנסיון מלא.
  • אוטובוס תיירים ממוזג לפי התוכנית 
  • מדריך מצוות חברת סביב העולם בקי ומנוסה בארצות היעד וכן מדריכים מקומיים דוברי אנגלית
  • ויזה לקובה
  • מס מקומי בקובה 
  • כניסות ואתרים המופיעים בתוכנית  הטיול
  • טיפים לנותני השירותים בחו"ל
  • מפגש קבוצה כשבוע – 10 ימים לפני יציאת הטיול

    מחיר הטיול אינו כולל : ביטוח רפואי, טיפ למדריך הישראלי ,דמי סבלות במלון והוצאות אישיות


  רשימת בתי המלון בהם נלון  

   

    עיר

   מספר   

  לילות  

  שם המלון
  ודירוג

   אתר אינטרנט

   הוואנה
  3  

  Hotel Memories
  Miramar
  *4 
   טרינידד
  2   Hotel Brisas Trinidad Del Mar
  *4  
  http://www.cubatravelnetwork.com/en/hotels/hotel.asp?hotel=332
  הוואנה 
  1
   Memories Miramar
  *4
  סאן חוזה
  1
  Aurola holiday inn
   4*
  http://www.aurolahotels.com
   טורטוגרו
  1
   Pachira lodge
  4*
  https://www.pachiralodge.com
  ארנל
   
  1
  Montana De Fuego
  *4
   
   מונטה ורדה
  2  
    El Establo
  4*
   מנואל אנטוניו
  1
  Lirio
  4*
  סאן חוזה
   
   1 
  Aurola holiday inn
   4*

   

  * הערה : במקרה של שינוי במלונות, החברה מחויבת לאותו דירוג הרשום בטבלה.  


   

  זמני הטיסות המשוערים בחברת התעופה  KLM /  Air France   / Iberia

  פרטי הטיסות כפופים לעדכוני חברת התעופה בכל עת.

  ת"א – מדריד ,טיסה מספר IB 3321  ,המראה בשעה 10:06, נחיתה בשעה 10:40
  מדריד – הוואנה , טיסה מספר IB 6621 ,המראה בשעה 16:00 / 17:05, נחיתה בשעה 21:10 / 20:25
  סן חוזה – מדריד , טיסה מספר IB 6314  ,המראה בשעה 16:30/ 17:20, נחיתה בשעה 10:40 (למחרת)
  מדריד – ת"א ,טיסה מספר IB 3316 ,המראה בשעה 16:10, נחיתה בשעה 21:55

  טיסות פנים מהוואנה לסן חוזה

  הוואנה- סלבדור , טיסה מספר TA 451, המראה בשעה 16:55, נחיתה בשעה 18:05
  סלבדור- סן חוזה , טיסה מספר AV 637, המראה בשעה 20:10, נחיתה בשעה 21:30.

   

  רוצה להירשם לטיול ?

  מלא פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך

  לטיולים מאורגנים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  • מסלולי טיול מלאים וגדושים

  • ימי טיול המנוצלים באופן מירבי 

  • ללא סיורי בחירה בתשלום נוסף 

  • קבוצות קטנות ואיכותיות 

  • רמה גבוהה של שירותי תיירות 

  • תמורה גבוהה ביחס למחיר 

  • תכנון מוקפד על כל פרט 

  • טיסות בחברות תעופה אמינות

  • הדרכה ברמה גיאוגרפית  

  • בקרת איכות קבועה ומתמדת

  • ניסיון רב שנים ואלפי מטיילים 
    שיצאו עמנו  

  דלג על טיולים מאורגנים
   לעזרה מיידית מיועץ התקשרו עכשיו
  עבור לתוכן העמוד