03-6990444

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-6990444
  טיול מאורגן לסרילנקה - מסע לאי הטרופי הקסום
  הרשם לטיול

  טיול מאורגן לסרילנקה 10 ימים

   

  אודות הטיול לסרילנקה 

  הצטרפו אלינו למסע מרתק לסרילנקה המדהימה ולטיול מעמיק ומקיף שבו נגלה את צפונותיו של אי טרופי קסום זה. במהלך הטיול נחווה את יופיו המדהים ותרבות המקומיים, נתבונן במקדשים בודהיסטים מלאי הוד, נטייל בג'ונגלים מרהיבים, חופים טרופיים ומטעי תה ירוקים. סרילנקה זכתה לשפע רב של עולם חי וצומח ואכן נטעם מכל אלו במהלך הטיול. ניתן לחוות את סרי לנקה בדרכים רבות, על גב הפיל, על עגלת שוורים, בסירות, בקייאק, בתוך הלגונות הטרופיות, בג'יפ,דרך האוכל וגם במסאג' מסורתי. במהלך הטיול נחווה את סרי לנקה בדרכים מרתקות, ומגוונות. הצטרפו אלינו למסע היכרות קסום ומקיף עם האי הטרופי ותחזרו מלאי חוויות חדשות.


   

   

  המיוחד בטיול שלנו לסרילנקה

  • תוכנית ייחודית, עשירה, מגוונת ומלאה הכוללת ימי טיול מלאים וגדושים ללא תוספות אופציונליות הכרוכות בתשלום.

  • הדרכת טיול מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מדריך מצוות חברת סביב העולם בעל וותק רב שנים, בקי ביותר ומנוסה בהיסטוריה, בתרבות ובגיאוגרפיה של סרילנקה.

  • שירותי תיירות ברמה גבוהה הכוללים אוטובוס ממוזג העומד לרשות המטיילים לימי טיול מלאים ולכל ימי הטיול וכן אירוח במלונות בדרגה טובה על בסיס חצי פנסיון.

  • טיול בקבוצה קטנה ואיכותית ויחס אישי לכל אחד ואחת מכם במהלך הטיול

   

  תוכנית הטיול המאורגן לסרילנקה 

  יום 1-2. ת"א – (איסטנבול) - קולומבו – נגומבו

  ניפגש בנתב"ג בשעות אחר הצהריים ונטוס דרך איסטנבול לקולומבו בירת סרי לנקה. למחרת בצהרי היום ננחת בקולומבו ולאחר התרעננות קלה *נמשיך לעיירת הדייגים נגומבו. נסייר בשוק הדגים של נגומבו ונראה את הדייגים מייבשים את הדגים בשמש. ארוחת ערב ולינה בנגומבו. *בטיולים בהם הנחיתה יותר מאוחרת, נבצע את הביקור ביום האחרון לטיול.

  קולומבו – נגומבו

  יום 3. נגומבו – פינוואלה – סיגרייה – הברנה / סיגריה

  נתחיל את היום בביקור מוקדם בשוק הדגים הססגוני של נגומבו בו נראה שפע של יצורים ימיים ונצפה במסחר המתבצע במקום. נחזור למלון לארוחת בוקר ואז נמשיך לבית היתומים לפילים של פינוואלה. בית היתומים מהווה מרכז לשימור ורבייה לפילים כמו כן מקלט לפילים יתומים. גילם של הפילים נע מגורים שרק נולדו לפילים זקנים. בבית היתומים נוכל לצפות ברחיצתם והאכלתם של גורי הפילים. לאחר מכן נמשיך ונטפס למצודת הסלע סיגירייה, הנחשבת לאחת מהאטרקציות המדהימות ביותר של סרי לנקה. סיגירייה היא גוש סלע מרובע ענק, בגובה של 200 מטר, הנראה למרחוק. הוא נוצר לפני אלפי שנים בהתפרצות הר געש ושימש כארמון הנאות של המלך קאי שאפה, שלימים קבע בו את משכנו והפך אותו לארמון מפואר.
  נמשיך למלון בהברנה או סיגריה לארוחת ערב ולינה.

  נגומבו

  יום 4. הברנה / סיגירייה – פולונרואה – הברנה / סיגריה

  לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את היום בסיור בכפר המקומי הברנה, שם נוכל להתרשם מחיי המקומיים וליהנות מהפעילויות היומיומיות המוצעות בכפר כגון בישול ולטעום מהמאכלים המסורתיים באזור כגון אורז בסגנון כפרי אופייני וקארי המוגש על עלה בננה. נעלה גם על עגלת שוורים ונסע דרך מטעי הבננה שם נוכל לטעום מהבננות הבשלות. לאחר מכן נוכל גם לשוט בסירה מסורתית ולראות את טיפוח הצ'נה הפופולרי ולמעשה מקור פרנסתם העיקרי של תושבי הכפרים באזור. סיור הטיפוח של צ'נה מציע לכם הזדמנות לחזות ולחוות את החיים הכפריים והערכים החקלאיים.
  נמשיך ונסייר בפולונרואה המהווה את אחת הערים החשובות בהיסטוריה של סרי לנקה. פולונרואה הייתה בירתה השנייה של הממלכה הסינהאלית. נסיים את הסיור במסאג' איורוודי עם אמבטיית אדים. המסאג' הוא חלק מתורת האיורוודה, שיטה רפואית עתיקה שמקורה בהודו, והיא נפוצה בסרילנקה. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

  פולונרואה

  יום 5. הברנה –דמבולה - מטאלה – קנדי

  לאחר ארוחת הבוקר, נחל את היום בביקור במקדש מערות דמבולה. המקדש הוא קומפלקס של חמש מערות, ובהן תמונות ופסלים של בודהה, מלכים ואלים הינדואיים. דמבולה נחשב לאחד מאתרי העלייה לרגל החשובים ביותר בסרילנקה והוכר כאתר מורשת עולמית.
  נבקר במקדש אלוביהרה ונמשיך לעיירה מטאלה הידועה בגני התבלינים שלה. נטייל בגנים ונראה כיצד מייצרים את התבלינים ומה אפשר לבשל בעזרתם. נחל בנסיעה לקנדי, בירתם האחרונה של מלכי סרי לנקה. הגעה לקנדי וסיור בעיר. נמשיך למלוננו ללינה וארוחת ערב.

  הברנה

  יום 6. קנדי –פיראדניה - קנדי

  נקדיש את היום לסיורים באזור קנדי- העיר נמצאת בגובה של 500 מ' מעל פני המים ונהנית מאקלים קריר יותר. נתחיל בביקור במקדש השן. המקדש נבנה במאה ה 19 על ידי המלך האחרון לשושלת הסינהאלית. לפי המסורת, המקדש אוצר בתוכו את אחד משיניו של בודהא, המאוחסנת בתוך תיבת זהב השמורה היטב. כיום המקדש הוא אחד ממוקדי העלייה החשובים ביותר עבור הבודהיסטים. לצד המקדש נראה את האגם המלכותי ואת הגנים, הגבעות והשכונות מסביב. על הגבעות נוכל לראות את פסלי בודהא. נטייל בשווקים של מרכז העיר ולאחר מכן נבקר בגן הבוטני המלכותי - פיראדניה המכיל אוסף של צמחים טרופיים, צמחי מרפא ותבלינים. נמשיך לתצפית ממנה רואים את קנדי ממעוף הציפור ונראה את יערות הגשם שבסביבתה. נבקר בחנות המפעל לאבני אודם וספיר ובחנות מפעל המשי המרשים. בערב נצפה במופע מחול מסורתי. בתום המופע חזרה למלון ללינה וארוחת ערב.

  פיראדניה

  יום 7. קנדי – רמבודה - נווארה אליה

  לאחר ארוחת הבוקר, נעשה הליכה בשמורת יער היסטורית גדולה הנמצאת על רכס גבעה בעיר קנדי - Udawata Klele ונחווה קצת מהטבע באזור ונוכל אולי להיתקל בסוגים שונים של ציפורים, זוחלים ויונקים החיים ביער.
  ניפרד מקנדי ונמשיך בנסיעתנו לעבר נווארה אלייה, האזור ההררי של סרי לנקה. נווארה אלייה שונה בנופיו ובאקלים שלו משאר סרי לנקה. בגלל גובה ההרים, הטמפרטורה שם היא באזור ה- 18מעלות והאוויר בה צלול וקריר. גבעותיה של נווארה אלייה מכוסים בשדות תה, שדות אורז ודשא עשיר ובכל מקום רואים ירוק בעיניים. בנסיעה לנווארה אלייה נעצור לביקור במפעל התה ובמטעים נראה את מפלי המים ממרומי ההר של רמבודה, נמשיך לסיור בעיר ונעבור גם בשוק המקומי. לינה וארוחת ערב במלון בנווארה אליה.

  רמבודה

  יום 8.נווארה אלייה – פארק יאלה / טיסמאהארמה

  הבוקר נצא לכיוון שמורת יאלה. ללא ספק שמורת הטבע הגדולה והמיוחדת ביותר בסרילנקה -ספארי אמיתי. בשמורה תתרשמו מהנופים הירוקים והחיות הרבות המאכלסות את שטח השמורה. תוכלו להתרשם ממגוון זני חיות, במרחק נגיעה מכם. בשמורה חיים קופים, פילים, צבאים, תאו – מים, מאות סוגי ציפורים שונות, ואפילו נמרים. לפני ההגעה לשמורה נעשה טיול רגלי קל אל פסגת אדם הקטנה ממנו נשקף נוף מרהיב ביופיו של כל דרום סרילנקה מההר אל החופים. פסגת אדם הקטנה מתנשאת לגובה של 1,000 מטרים (בעוד הגדולה, השכנה לה, מתנשאת לגובה של 2,224 מטרים) והדרך בה עוברת בין כפרים, מטעי תה מטופחים, ובתוך צמחיית ההרים. נמשיך בנסיעה לעבר מקדש קטארגמה, הגיבור המקומי, אל המלחמה ההינדואי, שהגיע אל האי שם זכה לכבוד מלכים ממלכי הסינהאלה ונישמע סיפורים רבים אשר נכתבו על הדמות הזו בהתאם לדתות ומסורות רבות שבסרילנקה. לאחר מכן נגיע למלוננו באזור שמורת יאלה / טיסמאהארמה לארוחת ערב ולינה.

  נווארה אלייה

  יום 9. יאלה - היקדואה - גול- ברוואלה(איזור החוף המערבי)

  עם ארוחת בוקר ארוזה נצא מוקדם לסיור בשמורת פארק יאלה ונהנה מסיור ג'יפים בספארי שם נוכל להתרשם מהנופים הירוקים והחיות הרבות המאכלסות את שטח השמורה. נעבור בהיקדואה- עיירת גלישה מרכזית בסרילנקה, משם נמשיך לעיר גול הנחשבת לאתר מורשת היסטורית עולמית, אשר הגיעה לשיא התפתחותה במאה ה18 במהלך השלטון הקולוניאלי ההולנדי. מאז אותה תקופה נשארו בעיר שרידיה היפהפיים של ארכיטקטורה אירופאית-אסיאתית. נמשיך לביקור במכרה של אבני ירח ובמפעל המסכות. ארוחת ערב ולינה בברוואלה.

  היקדואה

  יום 10. בלפיטיה - קוסגודה –ברוואלה (איזור החוף המערבי)

  היום נהנה משייט ספארי בנהר המאדו השוכן בלפיטיה, במהלך השייט נוכל לראות את החיים הכפריים המתנהלים לצד הנהר. משם נמשיך לכפר קוסגודה המהווה אתר קינון מועדף על צבי הים. בכפר פועל פרויקט לשימור צבי ים ושוכנות בו כמה חוות ומדגרות לביצי הצבים בהם נבקר. נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

  בלפיטיה

  יום 11.ברוואלה– קולומבו- (איסטנבול) – תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר הבירה של סרילנקה- קולומבו. עיר מודרנית ותוססת שבתיה משלבים ארכיטקטורה פורטוגזית, הולנדית ובריטית. קולומבו מהווה מרכז מסחרי תוסס בזכות מיקומה המרכזי על החוף המערבי של האי. סוחרים וכובשים שעברו בה השאירו את חותמם בעיר וגם התרבות המודרנית חלחלה אליה בצורת גורדי שחקים הניצבים על רקע החוף הטרופי. נבקר במקדש סימה מלאקאיה אשר נבנה במקורו בסוף המאה ה-19 - מבנה יפהפה הממוקם על מי אגם ביירה. משמש בעיקר למדיטציה ומנוחה. נמשיך את סיורנו בעיר המסחרית והתוססת, נחלוף על פני מגדל השעון מהתקופה הבריטית ונסיים בהשלמת קניות באחד ממרכזי הקניות בעיר. נמשיך לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

  איסטנבול

  בטיול היוצא בינואר יום 11 ויום 12 יהיו כדקלמן:

  יום 11. ברוואלה– קולמבו.
  לאחר ארוחת הבוקר ורגיעה בחוף הים ובמתקני המלון ניסע לעיר הבירה של סרילנקה- קולומבו. עיר מודרנית ותוססת שבתיה משלבים ארכיטקטורה פורטוגזית, הולנדית ובריטית. קולומבו מהווה מרכז מסחרי תוסס בזכות מיקומה המרכזי על החוף המערבי של האי. סוחרים וכובשים שעברו בה השאירו את חותמם בעיר וגם התרבות המודרנית חלחלה אליה בצורת גורדי שחקים הניצבים על רקע החוף הטרופי. נבקר במקדש סימה מלאקאיה אשר נבנה במקורו בסוף המאה ה-19 - מבנה יפהפה הממוקם על מי אגם ביירה. משמש בעיקר למדיטציה ומנוחה. נמשיך את סיורנו בעיר המסחרית והתוססת, נחלוף על פני מגדל השעון מהתקופה הבריטית ונסיים בהשלמת קניות באחד ממרכזי הקניות בעיר. ארוחת ערב במסעדה. העברה למלון ללינה.

  וואסקאדווה

  יום 12. קולמבו – איסטנבול- תל אביב.

  לאחר ארוחת הבוקר והמשך סיור עיר בקולומבו ניסע לנגומבו ונסייר בשוק הדגים של נגומבו ונראה את הדייגים מייבשים את הדגים בשמש. לאחר מכן נעלה על סירה ונשוט בתעלות נגומבו - את מורשתם של ההולנדים ניתן לראות היום ובמערכת תעלות באורך של כ120 ק"מ , שחפרו לאורך החוף המערבי :החל מדרומית לקולומבו ועד לפולנם בצפון. הם השתמשו במערכת התעלות הזאת להובלת סחורות בין הנמלים השונים. בתקופת הבריטים עלה קרנו של ענף הדיג, ונגומבו הייתה בלב תעשיית הדיג ופרות הים. נעשה הפסקת צהריים ונמשיך לשדה התעופה לטיסת חזור לתל אביב- נחיתה ביום ה-13.

  קולמבו

                              

   תאריכי יציאה ומחירים 2019 / 2018
    

   קוד טיול

   יציאה

   חזרה

   מחיר

  הדרכה

  מצב הרשמה 

    SR - 1129

   29.11.18

  09.12.18

    $

  ברוך קרקו

  בקרוב ייפתח

   SR - 0117

  17.01.19

   27.01.19

    $

   מייקל שיר

   בקרוב ייפתח

   SR - 0207

   07.02.19

   17.02.19

    $

   ברוך קרקו

   בקרוב ייפתח


  תוספת ליחיד בחדר :  520 $  
    

                         

  אתרים ואטרקציות מרכזיות הכלולות  בתכנית הטיול :

  • סיור בבית היתומים המפורסם לפילים 
  • סיור בכפר מקומי הברנה ופעילות במקום 
  • ביקור במקדש מערות דמבולה  
  • ביקור במצודת הסלע סיגירייה  
  • ביקור באתר העתיקות פולונרואה 
  • טיפול מסאג' איורוודי 
  • ביקור בעיירת התבלינים מטאלה 
  • סיור במקדש אלוביהרה  
  • מופע מחול סרי לנקי מסורתי  
  • סיור בעיר קנדי, כולל מקדש השן של בודהה, סיור רגלי בשמורת היער קנדי
  • הגנים הבוטניים
  • סיור בנווארה אליה, כולל ביקור במפעל לייצור תה ובמטעי תה, מפלי רמבודה 
  • פסגת אדם הקטנה
  • סיור ג'יפים בשמורת יאלה 
  • מקדש קטאראגמה 
  • סיור בעיר ההיסטורית גול כולל מוזיאון המסכות ומכרה אבני הירח 
  • עיירת הגלישה היקדואה
  • שייט ספארי בנהר המאדו - בלפיטיה
  • כפר קוסגודה עם קינון צבי הים 
  • סיור בבירה קולומבו, כולל מקדש סימה מלאקאיה 

  מחיר הטיול כולל :

  • טיסות סדירות במסלול ת"א –איסטנבול -קולומבו ובחזרה 
  • מיסי נמל והיטלים  
  • העברות משדה התעופה למלון ואל השדה 
  • 9 לילות בבתי מלון בדרגת תיירות טובה 
  • כלכלה ע"ב חצי פנסיון בבתי המלון ובמסעדות 
  • אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ התוכנית 
  • כניסות לאתרים בכל הערים בהתאם לתכנית המפורטת  
  • כל האטרקציות המוזכרות בתכנית, כגון מסאג' איורוודי, שיט בלגונה וספארי פילים. 
  • מדריך קבוצה ישראלי של חברת סביב העולם בעל ידע רב וניסיון עם יעד הטיול  
  • מדריך מקומי דובר אנגלית לאורך המסלול 
  • תשר לנותני השירותים בחו"ל (למעט למדריך הישראלי) 
  • בקבוק מים יומי למטייל (2 בקבוקים של 500 מ"ל)

  מחיר הטיול אינו כולל : אשרת כניסה לסרילנקה בסך 40$, שירותי סבלות במלונות וטיפ למדריך הישראלי.

  מומלץ לברר בלשכות הבריאות המחוזיות אם יש צורך בחיסונים ליעד זה.


  פרטי הטיסות בטיול לסרילנקה בחברת טורקיש איירליינס 

   

  תל אביב - איסטנבול טיסה  TK 789 המראה:  20:55 נחיתה: 00:25*
  איסטנבול – קולומבו טיסה TK 730  המראה:  02:10 נחיתה: 15:10 
  קולומבו– איסטנבול   טיסה TK 731 המראה: 21:30 נחיתה: 06:25*   
  איסטנבול – תל אביב טיסה TK 784 המראה: 07:45 נחיתה: 08:50

  (*=נחיתה ביום למחרת).

  ** תיתכן עצירה באיים המלדיביים להעלאת והורדת נוסעים לפי שיקול חברת התעופה בלבד.


   

  רשימת המלונות בהם נלון  

   

  מיקום

  מספר
  לילות

  שם המלון

  דירוג

  אתר אינטרנט

  נגומבו / קולומבו

  1

  Goldi Sands Hotel / Pegasus Reef Wattala

  4*

  www.goldisands.com  www.pegasusreefhotel.com

  הברנה/ סיגרייה

  2

  Habarana Sun Green Resort & Spa / Hotel Sigiriya

  4*

  http://sungreenhabarana.com/ https://www.serendibleisure.com/hotel-sigiriya/

  קנדי

  2

  Hotel Thilanka / Cinnamon Citadel                                 

  4*

  www.thilankahotel.com

  http://www.cinnamonhotels.com/en/cinnamoncitadelkandy/

  נווארה אליה

  1

  The Blackpoll / Jetwing St Andrews

  4*

  www.blackpool.lk

  http://www.jetwinghotels.com/jetwingstandrews/

  פארק יאלה / טיסמאהארמה

  1

  Cinnamon Wild Yala  / Tamarind Tree Hotel

  4*

  http://www.cinnamonhotels.com www.hoteltamarindtree.com

  ברוואלה

  2

    Cinnamon Bey 

  4*

  http://www.cinnamonhotels.com/en/cinnamonbeyberuwala//

   

  הערות :
  רשימה סופית ומחייבת תינתן בסמוך למועד היציאה. 

  לפרטים נוספים ניתן לפנות למדריך הטיול ברוך קרקו דרך אפליקציית הוואטסאפ בטלפון שמספרו 
  054-7601080

  רוצה להירשם לטיול ?

  מלא פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך

  לטיולים מאורגנים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על צור קשר

  יש לך שאלות נוספות ?

  השאר פרטים ואחד מיועצי הטיולים שלנו יחזור אליך
  checked
  דלג על מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  מדוע לטייל מאורגן בחברת סביב העולם ?

  • מסלולי טיול מלאים וגדושים

  • ימי טיול המנוצלים באופן מירבי 

  • ללא סיורי בחירה בתשלום נוסף 

  • קבוצות קטנות ואיכותיות 

  • רמה גבוהה של שירותי תיירות 

  • תמורה גבוהה ביחס למחיר 

  • תכנון מוקפד על כל פרט 

  • טיסות בחברות תעופה אמינות

  • הדרכה ברמה גיאוגרפית  

  • בקרת איכות קבועה ומתמדת

  • ניסיון רב שנים ואלפי מטיילים 
    שיצאו עמנו  

  דלג על טיולים מאורגנים
   לעזרה מיידית מיועץ התקשרו עכשיו
  עבור לתוכן העמוד