03-6990444

לייעוץ והזמנות התקשרו

03-6990444
  טיול מאורגן לפולין - תרבות והיסטוריה, טבע ונופים כולל "מאורת הזאבים" והאגמים המיזוריים טיול מאורגן לפולין - תרבות והיסטוריה, טבע ונופים כולל "מאורת הזאבים" והאגמים המיזוריים

  טיול מאורגן לפולין 8 ימים

  אודות הטיול המאורגן לפולין

  פולין מתקשרת עם זיכרון השואה ורבים לא שוכחים את עברה, אך קיימת גם פולין האחרת, תוססת יפה ומתחדשת ההופכת בשנים האחרונות ליעד תיירות אטרקטיבי המציע שפע של נופי טבע מדהימים, כפרים ציוריים ואגמים תכולים, פארקים לאומיים ויערות עד מוריקים, טירות קסומות, מבצרים ומנזרים מתקופות קדומות וכן מבנים בעלי ייחודיות ארכיטקטונית מרשימה. מעבר לעובדה כי לפולין היסטוריה עשירה ומרתקת, נזכיר חלק מאנשי המדע התרבות והרוח שחיו ופעלו בה כגון, ניקולאי קופרניקוס, המוסיקאי הנודע פרדריק שופן, לך וולנסה ועוד...  


  תושבי פולין מסבירי פנים לתייר, המלונות והמסעדות לצד אתרי התיירות השונים מוצעים במחירים נוחים יחסית, פולין הינה יעד תיירותי מרתק לתיירים מישראל ומהעולם כולו. בטיול, נבקר בוורשה הבירה, עיר מרהיבה ביופייה ובה חיי לילה עשירים, בתי קפה, מסעדות ומרכזי קניות ענקיים. נסקור את ההיסטוריה והתפתחות החיים היהודיים בפולין שהם בני יותר מ 1000 שנה, נבקר במוזיאון יהדות פולין ובבית הכנסת נוז'יק ובעוד אתרים הקשורים לעבר היהודי התוסס שאפיין את העיר עד מלחמת העולם השנייה. נמשיך לביקורים בערים היפות טורון, גדנסק וסופוט, לא נפסח על ביקור "במאורת הזאבים" מקום מושבו של היטלר בתקופת המלחמה. נמשיך לאזור האגמים המיזוריים ואף נערוך שייט באחד האגמים, המקום מרהיב ביופיו, כולו טובל בנוף מוריק ומהווה את אחת מגולות הכותרת של הטיול. הצטרפו לטיולנו זה לפולין שהופכת לאחרונה ליעד תיירותי מרתק לתיירים מישראל ומהעולם כולו.
   


  המיוחד בטיול שלנו לפולין

  • תוכנית ייחודית ועשירה, מגוונת ומלאה הכוללת ימי טיול מלאים וגדושים ללא ימים חופשיים וללא  תוספות אופציונליות הכרוכות בתשלום, כלול בין השאר שייט באזור האגמים המזוריים - ראו תוכנית טיול מפורטת. 
  • שירותי תיירות הכוללים אוטובוס ממוזג ברמה גבוהה העומד לרשות המטיילים היכן שנדרש, אירוח במלונות מדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחת בוקר וערב.

  • הדרכת טיול מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, על ידי מדריך מצוות חברת סביב העולם בעל וותק רב שנים, בקי ביותר ומנוסה בהיסטוריה, בתרבות ובגיאוגרפיה של פולין.
    
  • טיול בקבוצה קטנה ואיכותית ויחס אישי לכל אחד ואחת מכם במהלך הטיול.

  תוכנית הטיול המאורגן לצפון פולין 

  יום 1. תל אביב - וורשה - צ'יחוצ'ניק - טורון

  נפגש בשדה התעופה לטיסת בוקר מוקדמת בחברת אל על לוורשה בירת פולין.נצא בנסיעה לכיוון צפון מערב לעבר העיר טורון הממוקמת באגן נהר הויסלה התחתי. נעצור בעיירת הנופש והמרפא צ'יחוצ'ניק, נסייר ונהנה מיופיה של העיירה הטבולה בירק וגנים מכל עבר,נראה בית טיפוסי בעיירה מעץ כולל מזרקת פיטריה ייחודית. ננשום את אוירה הצח ונתבונן במתקן עץ עתיק להובלה ואידוי מים מליחים הרוויים ביוד. נסיים את יומנו בעיר טורון לארוחת ערב ולינה במלון.

  תל אביב - וורשה

  יום 2. טורון - גדנסק

  נצא לסיור בעיר העתיקה טורון השוכנת על גדת נהר הויסלה ומוקפת בחלקה חומה הבנויה מלבנים אדומות. נראה את בית העירייה העתיק, קתדרלת העיר, כנסיית מריה הקדושה והכיכר הראשית. נצפה בחזיתות בתי עשירי העיר שחיו בה בעבר, באחד מהם היה גר הרב צבי קלישר מהוגי ומניחי היסוד לתנועת הציונות. נעמוד מול השלט המנציח את מיקומו של בית הכנסת לשעבר. נראה את בית קופרניקוס המשמש מוזיאון לכבודו ברחוב קופרניקה.קופרניקוס שהיה כומר והתעניין באסטרונומיה, הוכיח שכדור הארץ ושאר הכוכבים נעים סביב השמש, נראה את פסלו שנמצא בכיכר העיר העתיקה. נמשיך לביקור במבצר מאלברוק שהקמתו החלה ב 1274. המבצר בנוי מלבנים אדומות ונחשב לאחד הגדולים בעולם. נשמע את סיפור המקום וצורת החיים בו. לאחר הביקור נגיע לגדנסק לארוחת ערב ולינה במלון.

  טורון

  יום 3. גדנסק - סופוט - גדנסק

  נצא לסיור בעיר העתיקה גדנסק ששוקמה לאחר מלחמת העולם השניה. נראה את שער הזהב, נסייר ברחוב הראשי לכיוון בית העירייה העתיק, נבקר בחצר בית העיריה,נתבונן במזרקת נפטון, המהווה את סימלה של העיר,נראה את בנין ארסנל הנשק המפואר, כנסיית מריה הקדושה הבנויה מלבנים אדומות הגדולה בעולם. נמשיך לכיכר השוק המכונה הכיכר הארוכה ונגיע לשער הנמל העתיק עד לגדת נהר המוטבה. נסייר לאורך המזח בו התקיימה במשך שנים מרבית הפעילות הכלכלית. נמשיך לחצי האי וסטרפלאטה המתוחם מצד אחד בתעלת מים והצד השני ים הבלטי. במקום זה נפתחה מלחמת העולם השניה כשכוחות גרמניה תקפו מוצב פולני. נשמע אודות הלחימה העיקשת הפולנית עד לכניעתם. נמשיך לסופוט שהינה עיר נופש לחופי הים הבלטי. נעצור ברחבת אנדרטת מספנת הנמל המציינת את מחאת הפועלים בשנת 1980 כנגד השלטון הקומוניסטי בהנהגת לך וולנסה. בסופוט נטייל לאורך טיילת חוף הים בלטי,נראה את ה"פיר" ונסייר ברחובה הראשי. בחזרתנו לגדנסק, נלמד אודות הצלת הילדים היהודיים לפני פתיחת מלחמת העולם השניה. נראה את אנדרטת "קינדרטראנספורט" הממחישה את ההצלה וממוקמת בחזית תחנת הרכבת של העיר. מגדנסק נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

  גדנסק

  יום 4. גדנסק - קשוביה - גדנסק

  היום נצא לטיול שכולו טבע באזור קאשוביה המכונה "שוויץ של פולין". המקום מאופיין בנוף גבעות, אגמים וכפרים קטנים שתושביהם שומרים על קשר הדוק עם הסביבה וזהותם האתנית הקדומה באה לידי ביטוי בתרבות, לבוש, אדריכלות ושפה ייחודית להם. אגדה מקומית מספרת שאת האזור בנו ענקים שעקבות רגליהם ניכרות על פני השטח. בדרכנו נחלוף ליד העיירה קארטוזי בירת האזור, בהמשך נגיע לביקור בעיירה חמיילנו ונראה משפחה של 3 דורות העוסקת בקדרות מאז סוף המאה ה-19. נמשיך בדרכנו לתצפית על האזור מגובה 329 מטר מעל פני הים. ונסיים את יומנו במלון בגדנסק בארוחת ערב ולינה.

  מאלברוק

  יום 5. גדנסק – תעלת אוסטרדה - אלבלונג - אולשטניק - האגמים המיזוריים

  הבוקר נצא לשייט רגוע על תעלת אוסטראדה - אלבלונג השוכנת בחלק המערבי של האגמים המיזוריים ואשר הוקמה במאה ה-19. נתרשם מטכנולוגיות השינוע השונות להובלת סירות מהמים דרך היבשה וחזרה למים אל נהר הויסלה. נמשיך את טיולנו לאולשטניק, נבקר בכפר המשמש מוזיאון לאדריכלות כפרית ואתנוגרפית של מחוז וארמיה-מאזוריה. נתרשם מהמבנים ומאורח החיים של המקומיים במאות הקודמות. נסיים את היום במלון באזור האגמים בארוחת ערב ולינה.

  האגמים המיזוריים

  יום 6. האגמים המיזוריים - מאורת הזאבים

  נצא ליום טיול באזור האגמים המיזוריים. נגיע לעיירה מיקאולייקי, נעלה על סירה ובאמצעותה נעשה שייט באזור האגמים וגם נראה את עיירות הנופש והקייט היפות השוכנות סביבם. בהמשך נבקר במאורת הזאבים ביער גירלוז בו הוקם בונקר גרמני נאצי בתחילת שנת 1941. ממקום זה ניהל היטלר את המתקפה הצבאית במבצע ברברוסה כנגד הצבא הרוסי ביוני 1941 ובמקום זה ביום 20 יולי 1944 היה ניסיון כושל להתנקש בחיי היטלר, המבצע שכונה "ולקירי " תוכנן ובוצע בידי הקולונל הגרמני פון שטאופנברג. נמשיך לביקור בכנסיית סבייטה ליפקה הברוקית ונשמע את האגדה אודות הקמת הכנסייה שבה נמצא אורגן ייחודי ומהמם. נשוב למלון לארוחת ערב ולינה.

  האגמים המיזוריים

  יום 7. האגמים המיזוריים - וארשה

  לאחר ארוחת בוקר ניסע דרומה לוורשה. נסייר בעיר ההיסטורית ששוקמה מהריסותיה לאחר מלחמת העולם השניה. נראה את ארמון המלוכה הפולני, נבקר בכיכר השוק, נצפה ונתרשם מחומת העיר והברביקאן, נראה את אנדרטת המרד הפולני לזכר הלוחמים הפולנים שלחמו בקיץ 1944 כנגד הגרמנים. נעבור דרך כיכר ג'יבובסקה ונבקר בבית כנסת נוז'יק היחיד ששרד את מלחמת העולם השניה. נמשיך לרחוב פרוז'נה שבו שוכנים בתים מלפני מלחמת העולם השניה. נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

  וארשה

  יום 8. וורשה - תל אביב

  ביום האחרון לטיולנו נשלים סיורים בוורשה באזור שבו שכן לשעבר הגטו היהודי הגדול ובו הוקמה אנדרטה לזכר לוחמי וגיבורי מרד גטו וורשה. נבקר במוזיאון החדש שנפתח בשנת 2015 אשר מציין 1000 שנות יהדות בפולין. נראה את מתחם האומשלאג פלאץ ממנו שלחו את היהודים בדרכם למחנות במלחמת העולם השנייה. נעבור ברחוב מילה 18 היכן שהיה הבונקר של מפקדי ולוחמי מרד גטו וורשה בפיקודו של מרדכי אנילביץ', נסייר בגן ואז'נסקי המרהיב ונראה מבנים מתקופת המלך האחרון של פולין. נתבונן ונתרשם מפסלו של המלחין הפולני הידוע פרדריק שופן, נגיע לתצפית מגג בניין הספרייה האוניברסיטאית החדשה אל עבר נהר הויסלה החוצה את העיר. לפנות ערב נגיע לשדה התעופה להתארגנות לקראת טיסה חזרה לישראל.

  וורשה - תל אביב

  אתרים מרכזיים ואטרקציות בטיול :

  • סיור בעיר המרפא של צ'יחוצ'ניק
  • סיור בעיר טורון כולל חומת העיר 
  • ביקור באתר וסטרפלטה בגדנסק כולל האנדרטה המרשימה
  • מאלברוק -ביקור במבצר
  • סיור בטיילת של סופוט
  • ביקור בחצר ארטוס ושער הזהב
  • שייט בתעלת אלבלונג
  • ביקור במוזיאון האתנוגראפי של אולשטניק
  • שייט על אחד האגמים המזוריים  
  • ביקור ב"מאורת הזאבים" - הבונקר של היטלר
  • ביקור בכנסית סבייטה ליפקה
  • סיור בוורשה כולל בית הכנסת נוז'יק
  • ביקור במוזיאון 1000 שנות יהדות פולין ובגן ויז'אנסקי 

  תאריכי יציאה ומחירים ל 2018

  קוד טיול

  יציאה

  חזרה

  מחיר

  הדרכה

  הערות

  PO0515

  15.05

  22.05

  1349 $

  מיכאל דימון

  פתוח למכירה - שבועות

  PO0612 

  12.06

  19.06

  1349 $

  מנחם שלף  

  פתוח למכירה

  PO0710

  10.07

  17.07

  1399 $

  מיכאל דימון

  פתוח למכירה

  PO0823

  23.08

  30.08

  1399 $

  ראובן כהן  

  פתוח למכירה

  PO0925

  25.09

  02.10

  1430 $

  ברוך קרקו 

  פתוח למכירה

    
  תוספת ליחיד בחדר : $235

     מחיר הטיול כולל :

  • טיסות ת"א - וורשה -ת"א בחברת אל על
  • מיסי נמל, מס דלק והיטל בטחון 
  • 7 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה
  • כלכלה ע"ב חצי פנסיון בבתי המלון
  • אוטובוס חדיש לביצוע הנסיעות וההעברות
  • מדריך ישראלי בקי ומנוסה של חברת סביב העולם
  • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית במקומות הנדרשים לכך
  • כניסות לאתרים ע"פ התוכנית המצורפת
  • טיפים לנותני שירותים בחו"ל (למעט סבלים ולמדריך הישראלי)

   מחיר הטיול אינו כולל: ביטוח רפואי ומטען, טיפ למדריך הישראלי, סבלים למלונות 


  פרטי טיסות בחברת אל על :  

  תל אביב – וורשה  טיסה מספר LY563  
  המראה: 05:10 נחיתה: 08:10

  וורשה  – תל אביב  טיסה מספר LY562 
  המראה: 21:35 נחיתה: 02:30     רשימת מלונות בהם נלון

   

  מיקום

  מספר לילות

  שם המלון

     דירוג    

  אתר אינטרנט

  טורון

  1

  Mercure  Hotel 

  4*

  www.mercure.com/pl/hotel-3421-hotel-mercure-torun-centrum/index.shtml/

  גדנסק

  3

  Focus Premium

  4*

  www.focushotels.pl

  אזור מזוריה

  2

  Mercure Mrongovia hotel

  4*

  http://hotelnspa.com/hotel/180980/Hotel-Mercure-Mragowo/en?

  וורשה

  1

  Mercure Centrum

  4*

  http://mercure-warszawa-centrum.h-rez.com

  הערה: במקרה של שינוי ברשימת המלונות, החברה מחוייבת למלונות ברמת הדירוג המופיעה בטבלה.

    
  טופס הרשמה מלאו פרטים

  לטיולים נוספים לחץ כאן

  חפש טיול
  דלג על טיולים מאורגנים
   לעזרה מיידית מיועץ התקשרו עכשיו
  עבור לתוכן העמוד